PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654206}

Wielka Stopa

Bigfoot
2,2 852
oceny
2,2 10 1 852
Wielka Stopa
powrót do forum filmu Wielka Stopa

Bohaterem drugiego z dzieł w najbliższym PFP emitowanym po "Pterodaktylu" będzie Sasquatch. Czy raczej, antybohaterem, zakładając że postacie ludzkie będą w jakimkolwiek stopniu sympatyczne. W przeciwnym razie wszyscy będą kibicować krwiożerczej włochatej bestii. O wszystkim przekonamy się już w najbliższy poniedziałek, 25.03 o 22. Zapraszamy zainteresowanych!

slodziutka

te Wasze flirty... tzn. rozmowy sa takie urocze :D i tak znajomo wygladaja :)) hihi

ocenił(a) film na 3
Samarrita

jakie flirty :P

ocenił(a) film na 2
Samarrita

nasze fliryt? niestety ja jestem tylko taką zapchajdziurą ;/
daleko mi do naszego skarbnika Krzysztofa do którego tak ciągnie Anie mi brakuje pozycji i zasobności portfela wypchanego naszymi składkami i karami :(

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Szkoda, że nikogo nie było wczoraj na seansie "Bestii" z 2009 na Tele 5. Również miala wielką stopę i sprawniej się poruszała. Była nieco bardziej sadystyczna i używała narzędzi (dodatkowa gwiazdka za to u mnie). Niestety - nie widziałam końcówki :(

ocenił(a) film na 2
porzeczkowa_311

Bardzo, bardzo rzadko komentujemy cokolwiek na tele5 z uwagi na to że niewielu ten kanał posiada.

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

To ale mam szczęście.

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Ach te efekty specjalne w tym filmie były rewelacyjne inaczej xD Wielka Stopa była w nieintencjonalny sposób komiczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones