PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 214
ocen
7,3 10 1 45214
5,9 9
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

O ile słodko-gorzkiego smaku w filmie się spodziewałam, o tyle absolutnie zafascynowały mnie obrazy i zdjęcia. Balsam dla duszy i ciała. Naznaczona czasem przepiękna willa opleciona bluszczem, z ubraną w butelkową zieleń zdziwaczałą bogaczką. Do tego niespełniona milość - kto jej nie przeżywał. Większość scen w tym filmie aż kipi od sensualności. A wszystko od początku do końca w bardzo dobrym guście, którego bym się nie powstydziła. Chętnie obejrzałabym podobne filmy

ocenił(a) film na 8
MissBetsy

Mam identyczne odczucia! Nie potrafiłabym opisać tego lepiej niż Ty :) Film pełen artyzmu. I właśnie weszłam teraz na filmweba by znaleźć jakiś podobny film, z podobną scenografią, klimatem i najlepiej tak ok. 10 lat temu nagrywany. Bo takich filmów już się nie robi...

MissBetsy

Bardzo zachęcający opis, dlatego będę oglądał, dziś leci na Polsacie.Jeśli lubisz klimatyczne obrazy, polecam Spacer w chmurach z Keanu Reevesem. Spodoba Ci się na pewno. Ale pewnie już oglądałaś ;) Pozdrawiam.Igor

ocenił(a) film na 8
MissBetsy

Właśnie obejrzałem na Polsacie, mimo późnej pory. Magiczny film. Doskonałe kreacje. Ogląda się jednym tchem, o ile oczywiście Polsat pozwoli ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones