PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 213
ocen
7,3 10 1 45213
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

To mój ulubiony film. Fajnie że moge poczytać że innym tez sie ten film podobał. W rzeczywistości kiedy rozmawiam o nim z kimś to przeważnie go nie widział, nic o nim nie słyszał, a nawet jak już widział [1 osoba na 100 :)]to zastanawia sie czym ja sie tak zachwycam... Albo że jestem jakaś nienormalna ;) Ogólnie odkąd widziałam go w 98' pierwszy raz w kinie to mój gust filmowy znacznie sie zmienił. Wymyśliłam sobie nawet że chciała bym mieć takie obrazy u siebie na ścianach... No i mam :) Estelle mała i dorosłą i wujka Joe. Ktoś je dla mnie stworzył [dokładnie takie jak w filmie]. Kiedyś był moim Finnem a ja jego Estellą... Ale nasz "film" potoczył sie inaczej...

ocenił(a) film na 10
Evilka

dla mnie takze ten film jest niesamowity-zwlascza wizualnie. pojedyncze sceny sa genialne.polsat sklecil z nich zwiastun wszechczasów.jedno co mnie dziwi i zastanawia to dosc slabe oceny krytyków np . na stronie rotten tomatos czy jakos tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones