PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 212
ocen
7,3 10 1 45212
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

Poszukuję ścieżki dźwiękowej z zakończenia filmu - tę symfoniczną wersję. Filma naprawdę zachwycający i żałję, że nie widziałem go wcześniej :) Jednak nie żałuję, że go obejrzałem. Tak jak inne dobre filmy - ten na pewno obejrzę jeszcze nie jeden raz.

Mam płytę ze ścieżką dźwiękową z tego filmu, jednak nie ma na niej końcowego utworu w wersji symfonicznej :( Byłby ktoś skłonny pomóc mi w określeniu tytułu i autora tego utworu, lub mógłby mi podesłać mp3? Byłbym dźwięczny :)
hienas@wp.pl

ocenił(a) film na 10
hienas

HEY LUDZISKA :)
Dostałem od Was trochę maili z odpowiedzią, jakoby tym utworem jest "Life is Mono". Dzięki wielkie za dobre chęci, jednak nie o ten utwór mi chodziło! Mam na myśli kawałek czysto SYMFONICZNY, kończący film, KIEDY JUŻ LECĄ NAPISY: SKRZYPKI i TRĄBKA inicjują ten utwór... Właśnie ten mam na myśli a nie "Life is Mono" ;)

Jeszcze raz DZIĘKI za Wasze odpowiedzi - czekam jednak na namiary tego kawałka, o którym piszę wyżej :)

ocenił(a) film na 10
hienas

Acha - zwróćcie uwagę, że powstało wiele wersji tego filmu na przestrzeni lat. Mnie chodzi o wersję wydaną w 1998 roku - czyli tą, którą tu komentujemy ;)

ocenił(a) film na 9
hienas

Kawałek ten nazywa się Kissing in the Rain autorstwa Patricka Doylea'a. Kapitalny utwór.

hienas

czesc moglbys mi napisac jaki tytul ma utwor lecacy w zwiastunie tego filmu bo niemoge go znalezc :) dzieki z gory

ocenił(a) film na 7
gruby203

tytuł to 'life in mono' ale nie pamietam kto wykonuje

ocenił(a) film na 8
hienas

Proszę ;) Mono- Life of Mono ;) W razie czego prześlę ;) Buziaczki :*

ocenił(a) film na 8
hienas

Przepraszam ;) Mono - Life is Mono ;) hihi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones