PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 213
ocen
7,3 10 1 45213
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

przez to ze wiekszosc była zafascynowana zwiastunem w TV Polsat. po obejrzeniu okazało sie ze jest nie najlepszy jak to pokazywał zwiastu Podsumuwując ::: jak zawsze ;]

ocenił(a) film na 10
bociqn

hmm... mi się akurat bardzo podobał :]
swietna fabula i dobre wykonanie *.*
i melodia Mono *.*

ocenił(a) film na 9
bociqn

Za zwiastun to bym dal oskara:P Sam film tez niczego sobie, fajny nawet.

bociqn

film był OK ale muszę uczciwie przyznać, że zwiastun (który zachęcił mnie do pozostania w piątek wieczorem w domu) był lepszy.....trochę sie jednak zawiodłam

bociqn

film był OK ale muszę uczciwie przyznać, że zwiastun (który zachęcił mnie do pozostania w piątek wieczorem w domu) był lepszy.....trochę sie jednak zawiodłam

bociqn

Zwiastun rzeczywiście był przekonywujący, ale sam film nie był zły. Może nie jest to film z gatunku rewelacji kina, ale na pewno jest dobry, z klimatem. Bardzo podobała mi się rola Ethana Hawke, Gwyneth też była dobra, choć jak dla mnie trochę zbyt jednolita.

ocenił(a) film na 9
bociqn

A mi się film bardzo podobał, jeden z lepszych jakie kiedykolwiek widziałem:-)

ocenił(a) film na 5
Kretmen89

spodziewałam sie czegos lepszego, ale warto było obejrzec chocby dla tych obrazów i tej starszej pani bo była swietna:)

Skarled

Ale przyznajcie Chociaż że po obejrzeniu tego filmu był pewien tzw "" niedosyt"" (wielki) ........................

ocenił(a) film na 10
bociqn

Zupełnie się z tobą nie zgadzam - film był po prostu świetny! Inny niż wszystkie. No ale jeśli ktoś po zwiastunie w TV oczekiwał filmu pełnego scen erotycznych, to nie dziwne że go nie zrozumiał...

monika2_1984

jak by było ""pełno scen erotycznych" to by nie puścili to w polsacie o 21 ;]

użytkownik usunięty
bociqn

Ja troszeczke się zawiodłem po zwiastunie...Przez zwiastun od filmu oczekiwałem XXL dużo,ale po obejrzeniu go dostałem XL dużo:)

użytkownik usunięty
bociqn

hehe też zachęcił mnie zwiastun. mnie film osobiście nudził. liczyłam na to, że się rozkręci a tu lipa;-) tylko scena przy fontannie była ok :|

mnie tez nudził ...... ale zwiastun zrobił swoje poniewaz jestem w klasie technikum ( samy men-y) i jak się spytałem co robią dziś ( tzn w piątek) to oni odpowiedzieli ze idą oglądać film te romansidło :S goscie po 19 lat i tu taki wałek :S

użytkownik usunięty
bociqn

hehe faceci się nakręcili na taki filmik? na co liczyli?

hehe :D liczyli na gołe pośladki :D ]:-) a dostali tylko "Wielkie Nadzieje" po zwiastunie (lol2)

ocenił(a) film na 10
bociqn

No cóż... Ja też po obejrzeniu zwiastunu liczyłam na więcej..zawiodłam się.. Myślałam,że to będzie film o jakiejś ogromnej miłości, okazywanej przez obydwu bohaterów, a tu co??? Dla mnie najlepszy był początek...reszta trochę nudna... No i muzyka po prostu świetna!!! :P

ocenił(a) film na 9
bociqn

To znaczy, że zwiastun był do bani i wprowadzał w błąd a nie, że film był zły. Jak dla mnie to jeden z najlepszych filmów o miłości jaki widziałem!

mRoQuE

=] film wogule nie spełniał wymagań - jakie zostały nazucone mu przez zwiastun :) a za czym sie to kryje -- złym odbiorem przez widza =) poprostu :S

PS ja nigdy nie zwracam na zwiastun i kazdy film oglądam obiektywnie ;S :P ale ten przypadek mnie zainspirował :)) :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones