PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 213
ocen
7,3 10 1 45213
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

Hej :D Mam pytanko :D Co to za piosenka leci w reklamie tego filmu na Polsacie :D ??

ocenił(a) film na 10
patryszja1

To zapewne piosenka: Mono - Life in mono

ocenił(a) film na 7
unreachable

Też miałam zapytać o ten utwór. Dzięki. Dochodzę do wniosku, że na FW znacie odpowiedź na każde pytanie:) Czy w 2012 będzie koniec świata?

ocenił(a) film na 9
patryszja1

Też się zastanawiałam i mam!
MONO-Life in Mono.
Fajna ta piosenka ^^"

natasha_6

Hej :D Dzięki bardzo za odpowiedz na moje pytanko :) hehe w naprawdę wiecie tu wszystko :D:D:D

ocenił(a) film na 7
patryszja1

stary tu nie ma co wiedziec.Poprostu wpisujesz wielkie nadzieje na youtubie i wyskakuje tytuł piosenki.A ostatecznym rozwiazaniem jest wpisanie w google.pl hasła: Soundtruck wielkie nadzieje i powinno wyskoczyc cała lista wykorzystanych utworów.

walldoo

Zgadzam się z poprzednikiem. Czasem wystarczy tylko odrobina chęci. Wchodzisz na "wszystko wiedzące" google, wpisujesz "wielkie nadzieje" i... cud!! Któryś z kolei wynik to link do youtube z piosenką do tego filmu. A później jak wpiszesz na przykład "Life in mono mp3" to możesz nawet znaleźć stronę, na której ściągniesz sobie tę piosenkę :P
A swoją drogą piosenka mnie zauroczyła, gdy usłyszałam ją w reklamie... Jest świetna :) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones