PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 213
ocen
7,3 10 1 45213
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

mógłby mi ktoś opowiedzieć co się działo do momentu gdy mały Finn malował Estellę u Dinsmoor? I kim był dla niego De Niro?

ocenił(a) film na 6
joannna

Właśnie miałam zakładać taki temat.... Zagapiłam się i zaczęłam ogladać od momentu malowania obrazu... Z góry dzieki za pomoc...

klaudiaj95

było tak: Finn jako narrator na poczatku powiedzial wazne i madre slowa ze opowie te historie nie tak jak sie ona zdarzyla a tak jak ona ja zapamietał. Była scena kiedy to mały Finn chodził na pltkiej wodzie mniej wiecej po kolana z tym notesem w ktorym to malowal ryby i wszystko inne ( notes ten De Niro mial w walizce kiedy to umieral kazal wyjac Finnowi byla zawinieta w ten papier, zapewne kojarzysz) i nagle zobaczyl ze w wodzie lezy czlowiek i to wlasnie byl mlody Deniro jako uciekinier z wiezienia w wieziennym stroju, ukrywal sie i akurat zanurkowal i zlapal malego Finna ( nawet efektowna scena) zapytal go gdzie mieszka i jak sie nazwya a nastepnie kazal mu przplynac lodka jutro w nocy w te samo miejsce w ktorym sie wlasnie znajduja i przyniosl naozyce ogrodowe zeby mogl przeciac kajdany ktore mial na nogach( zapomnialem dodac ze Finn mial swoja lodke i sam nią plywal ) maly sie przestraszy i w nocy wymkna sie z domu i poplyna tam , wzial oprocz nozyc jakis alkohol , srodki antybulowe i jedzenie czyli oglonie mo pomogl, nastepnie De Niro ( pisze do niro bo nie pamietam jak sie naywal w filmie) kazal mu wsiasc do lodki i plynac jak najdalej no i plyneli , kiedy juz sonce wschodzilo maly Finn zauwazly ze plynie z daleka straz przybrzezna i De Niro wykoczyl z lodki i schowal sie za boją ktora akurat byla obok , straz przyplynela i wypytywala o zbiego ktorego widziano w poblizy ( chodzilo oczywiscie o De Niro) a maly Finn go nie wydal, straz zaproponowala podholowanie do brzegu, i kiedy juz ruszyli maly Finn wyrzucil do wody kapok albo kolo ratunkowe pomagaja w ten sposob De Niro. Nastepnego dnia w telewizji w wiadomoscial Finn zobaczyl ze zlapali De Niro i byl on oskarzony o jakies zabojstwo szefa mafii. zapomnialem dodac ze Wychowywala do siostra i jej narzeczony ( jego wlasnie poznaleas jako wója( ten co niby przdawkowal narkotyki itp. ) i pewnej nocy jak siostra wychodzila do pracy juz nie wrocila ( chyba ich po prostu zostawila albo zgninela chodz o tym mowy nie bylo) a jeszcze przed tym opuszczeniem ich przez siostre finna , Finn i jego woj pojechali wlasnie do tego starego domu bo mieli jakas tam sprawe i kiedy to woj poszedl zalatwiac te sprawe maly Finn siedzial w ogrodzie i spotkal Mala Estellę i tak oto je sie spodobal i nasteonego dnia albo tego samego zadzwonil telefon w domu Finna i okazalo sie ze to byla ta strara wariatka ktora mowi ze maly Finn spodobal ssie jej siostrzenicy( czy tam wnuczce , nie pamietam w jakim stopniu byli spokrewieni) no a ze byla to najbogatsza dama w calym stanie i bylto wielki prestiz zadawac sie z nia i jej wnuczka to oczywiscie sie zgodzili i uradowali no a reszte to juz znasz , Pozdrawia, i PS> FILM jest boski a szczegolnie pocalunek jak byli dziecmi przy tej fanntanie , mega romantyczna scena, na youtube sobie poszukaj filmikow pod hasłem great excpetations, pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
mateush65

Wielkie dzieki :*:*:*

zakrotkiezakrotkiezakrotkiezakrotkie

mateush65

"srodki antybulowe"

pomijam błąd, ale takiego wyrazy jeszcze nie słyszałam ;D fajna kombinacja.

klaudiaj95

de niro(:P) to nie był nikt znajomy, jakiś obcy facet poszukiwany przez policję który trafił przypadkowo na finna. finn powiedział mu jak sie nazywa i gdzie mieszka, więc musiał pomóc temu wieźniowi, inaczej zrobiłby krzywde jego opiekunem (nie miał rodziców), w nocy zakradl sie do niego i przyniosl mu nożyce ogrodowe o ktore prosił, ten zdjął kadjany i uciekl, za jakiś czas finn uslyszal w tv że zlapali tego wieznia, dalej już było jak finn wraz z wujem pojechali do posiadłości dinsmoor, kobieta im nie otworzyła ale na podworku rezydencji finn spotkal jej siostrzenice którą była wlasnie esmeralda. pozniej jak sie okazało ta starucha dzwoni do cioci finna mowi mu że najbogatsza kobieta w stanie chce żeby jej siostrzenica sie z nim pobawiła, kiedy już dotarli do dinsmoor kobieta każe finnowi tańczyć, jako że nie umiał wiec zaproponowal że jej coś narysuje.. :)

troche plebejsko ale inaczej nie umiem :P

ocenił(a) film na 10
brudne_cipsko

" pozniej jak sie okazało ta starucha dzwoni do cioci finna mowi mu że najbogatsza kobieta w stanie [...] "

oj nie do cioci, tylko do siostry, luudzie...

skarbulla

skrabulla nie smutaj koffanie :( moglem sie pomylić to tylko drobiazg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones