PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96937}

Wiem, że na imię mam Steven

I Know My First Name Is Steven
7,8 538
ocen
7,8 10 1 538
Wiem, że na imię mam Steven
powrót do forum filmu Wiem, że na imię mam Steven

Ten film odlądałam będąc jeszcze w podstawówce, i pamiętam go do tej pory! Był pierwszym z niewielu, jakie mną do tej pory naprawdę wstrząsnęły! Odkryłam tam Corina Nemeca, i muszę przyznać, że mam do niego spory sentyment aż do dzisiaj...

ocenił(a) film na 8
Mims

Też go pamiętam z dzieciństwa. Właśnie sobie o nim przypomniałem, a nie pamiętałem nawet kto w nim grał itd. Tylko tytuł i temat był tak mocny że go pamiętam

ocenił(a) film na 10
Mims

Ja tak samo oglądałem ten film, chodząc jeszcze do podstawówki. Lata temu. Ktoś pamięta w którym roku leciał on w TV? Wiem, że był podzielony na dwie części, druga leciała tydzień później. Siedzi mi w głowie ten film do dnia dzisiejszego. Z miłą chęcią zobaczę go raz jeszcze.

ocenił(a) film na 8
sebczak

Z parenaście lat temu napewno. Program 2, póżny wieczór, sobota albo i piątek. Tyle pamiętam.

ocenił(a) film na 8
Dude_

Podobnie jak Wy też widziałam ten film w telewizji dawno dawno temu, ale pamiętam, że wywarł na mnie ogromne wrażenie, a tytułowy Steven bardzo mi się spodobał i jeszcze długo po emisji rozmyślałam o nim.

ocenił(a) film na 9
Ewencja

Moja mama mi zabraniała to oglądać, ale potem jak leciał drugi raz, a ja byłem starszy to obejrzałem. Pamiętam, że to była środa i że leciał na jedynce. Ciężkie kino...

użytkownik usunięty
Dude_

Dwa wtorki 1993 roku.

użytkownik usunięty
sebczak

1993.

Na 100%

ocenił(a) film na 8
sebczak

Mam dokładnie tak samo. Teraz wiem ze jako dziecko nie powinnam była ogladac takich filmow. Do tej pory siedzi mi w głowie.

Mims

Ja również chodziłem gdzieś do 7 klasy:-) film wtedy jako dziecku wywołał pewne refleksje i napewno pozwalał na to, żeby kochać jeszcze bardziej swoich rodziców :-)

ocenił(a) film na 8
azu

Tez widziałem ten film w 7 klasie podstawówki.
Tragicznie piękny refleksyjny

ocenił(a) film na 8
giovanni50

nie to żebym się powtarzał ale wyjęliście mi to z ust :)

parker

dokładnie ja tez pamiętam goz dzieciństwa,bardzo mną wstrząsnął i pamiętam go do dzisiaj.dla takiej małej osoby działa bardzo na psychice a teraz mam jakąś schizę z porwaniami i tak dalej,na prawdę!

saskialove

wątek stary, ale nie mogłam się oprzeć by podzielić się informacją, że również pamiętam ten film z dzieciństwa ;))....podobnie jak na większości na mnie wywarł mocne wrażenie, podobnie jak film "carrie" z 1976, który oglądałam nawet nie pamiętam w którym roku miałam może 6-7lat ale pamiętałam strzępki scen, a ostatnio leciał na ale kino i od razu skojarzyłam, ostatnią scenę po tylu latach.....jak byłam mała pamiętam też film o chłopaku który został potrącony przez samochód na oczach matki, był ciągnięty przez ten samochód, potem leżał w szpitalu albo umarł, nie pamiętam dokładnie, a matka walczyła później w sądzie albo próbowała znaleźć tego kierowcę który potrącił jej syna....leciał może w 1992 r. albo widziałam na VHS, tez zrobił na mnie spore wrażenie, może ktoś kojarzy tytuł:)

Marie_eM

Tak. Ja też pamiętam ten film, oglądałam go jak miałam z 7-8 lat i pamiętam, że bardzo go przeżywałam. Obejrzałam tylko raz w tv.

Mims

ja też go oglądałam jako dziecko. do dziś pamiętam, że był wstrząsający.

ocenił(a) film na 9
Mims

Podobnie jak większość tu piszących też oglądałem ten film w podstawówce.Pamiętam nawet,że wtedy jak siedziałem z kolegą w ławce i jak mi coś nie odpowiadało w jego zachowaniu to mu mówiłem:"siedź cicho bo Parnell zaraz po ciebie przyjdzie i cię zabierze" Śmiechu było z tego co niemiara.Film jednak ogólnie dramatyczny.Czekam aż dadzą gdzieś powtórkę.

ocenił(a) film na 8
Znawca kina

12.10.1993 premiera w TVP1
Przeglądam Panoramę Oleśnicką:)

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Byłem wtedy w 8 klasie

ocenił(a) film na 10
Mims

Ja tyz go pamiętam bardzo dobry film

Baal

Ten film sprawił że jeszcze jako nastolatek byłem wielkim fanem Luka Edwardsa.Zdecydowanie większe wrażenie na mnie zrobił niż rozreklamowany Nemec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones