PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 863
oceny
4,8 10 1 10863
1,0 2
oceny krytyków
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

film bardzo zagmatwany aczkolwiek dobry, co macie coś do Lindsay?! To dobra aktorka.

cosma

Do Lindsay nic nie mam...ale film w ogóle mi się nie podobał. Opis fajny i mimo złych recenzji to postanowiłam go obejrzeć. Nie wiem nawet po co, bo straciłam tylko czas. Zagmatwany jest, ale w złym tego słowa znaczeniu (nie wiem może chcieli stworzyć jakieś ambitne kino wymagające myślenia? Jeżeli tak to niezbyt im się udało). Film prawie wcale nie jest nieprzerażający- za dużo krwi, za mało emocji.

Tak przy okazji to super recenzja na filmwebie ;P (chyba trafnie określa film) :)

ocenił(a) film na 6
cosma

moja? "zagmatwany aczkolwiek dobry" ? jesli tak to dzięki hehe :)

cosma

Chodziło mi bardziej o recenzje na stronie głównej ("Kto by pomyślał") :P

ocenił(a) film na 6
seyre

Aha. Spoko. Hehe :) Mi tez się podoba :)
Pozdrowionka :)

cosma

Bez przesady, ze zagmatwany...
Byl na tyle nudnawy, ze niespecjalnie nawet uwaznie ogladalam. A jakos ani razu nie mialam watpliwosci co do tego co sie dzieje. Dosyc przewidywalny nawet ;)

Krwawa_Orlica

Recenzja na filmwebie jest świetna:)) Film nie za dobry, haotyczny. Ale sama fabuła jest dosyć ciekawa, nie mogę powiedzieć że się nudziłam bo momentami naprawdę mnie ciekawił:) A co do Lindsay to prywatnie jej nie lubię [chodzi mi o to jak zachowuje się w prywatnym życiu] ale prawda jest taka że aktorką jest naprawdę dobrą. W filmie najbardziej denerwowała mnie ta noga co się rozładowała jak poszła szukać Aubrey. Wg. mojej oceny to: 6/10 da się obejrzeć ale tylko raz...i to bez rewleacji, ale nie można powiedzieć że jest beznadziejny.
Pozdrawiam.

Nugathy

Oh i fakt jest przewidywalny, odrazu można się było domyśleć że to ten facet od nauki gry na pianinie, albo że jak wracali z meczy to pewnie ją porwą- i porwali:)) No to tyle...ale film przewidywalny...

ocenił(a) film na 10
Nugathy

ja nad wszytskim zadazalam i wszystko rozumialam.. Wedlug mnie film jest sensowny.. bardzo mis ie podobal. Moze w niektorych momentach trudno bylo sie od razu polapac ale za jakas minute wszystlo bylo jasne. Bardzo polecam film KUmatYM osoba x)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones