PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823827}

Wilcze echa

Le chant du loup
6,8 12 101
ocen
6,8 10 1 12101
7,7 6
ocen krytyków
Wilcze echa
powrót do forum filmu Wilcze echa

Motyw bratobójczego starcia jest według mnie najbardziej niesamowity w całym filmie. Nigdy bym się nie spodziewał, że akcja pójdzie w takim kierunku. Wyszedłem z kina z wielkim wow! Zdecydowanie dla mnie to najlepszy film wojenny tego roku!

ocenił(a) film na 6
keareton

Przyznaję, że się tego nie spodziewałem choć można się było tego domyślić, mi się nie udało. Nie jest to jednak nic nowego, bo identyczny motyw jest w filmie fail safe.

Gladiatorek

Nie rozumiem ludzi, którzy oglądając film starają się usilnie domyślać zakończenia. A gdyby tylko mieli fuksa i się domyślili, nawet tylko mniej więcej, z setek domysłów jakie stworzyli w swej głowie, to oczywiście film wówczas dla nich będzie dnem.

Zamiast tego proponuję, oglądając film zanurzyć się w fabule i płynąć z nią czerpiąc radość z doznań jakie film dostarcza.

ocenił(a) film na 7
keareton

To nie mogę się z Tobą zgodzić, dla mnie to film dobry, nie zalicze go do najlepszych niestety. A ten motyw atakowania swoich, był do przewidzenia, po tym jak wytłumaczyli, że gdy procedur nie da sie zatrzymac, zastanawia mnie natomiast jedno, czy tak jest faktycznie, czy to czysta fikcja? Drugie pytanie dotyczy tego analityka, on sie uratowal a ten bohater grany przez aktora, ktory gral w Amelii juz nie, dlaczego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones