PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426597}

Wilk z Wall Street

The Wolf of Wall Street
7,7 464 401
ocen
7,7 10 1 464401
8,0 53
oceny krytyków
Wilk z Wall Street
powrót do forum filmu Wilk z Wall Street

Film dostał ode mnie 4 gwiazdki i to tylko za Leosia, bo uważam, że mniejsza liczba byłaby nieporównywalna do jego talentu aktorskiego, i wręcz krzywdząca. Gdyby nie On film oceniałabym na 2, znajomi zachwycali się nad "geniuszem" wilka, włączyłam film i niestety, zdarza mi się to rzadko, nie obejrzałam filmu do końca.
Niby spójna treść, niby fajna fabuła. Jednak niespełna dwie godziny, które poświęciłam, były dla mnie prawdziwą męką.
Nie wiem co było tutaj nie tak.
Nie polecam nikomu.

ocenił(a) film na 4
anty_czlowiek

Mam tak samo. Zawsze chciałam go obejrzeć, wszyscy mówili, że to świetna komedia, a ja nie zaśmiałam się ani razu. Strasznie się rozczarowałam.

anty_czlowiek

podobne odczucia choć fanem DiCaprio nie jestem (niemniej jednak aktor bardzo dobry, najlepiej chyba zagrał w Wyspie Tajemnic, choć role młodzieńcze też miał mocne)

ocenił(a) film na 7
anty_czlowiek

Jestes po prostu zbyt martyrologiczna i depresyjna na takie filmy. To nie jest film dla ludzi z kompleksami

ocenił(a) film na 4
psyychopata

>sugerowanie, że mam kompleksy

ocenił(a) film na 10
anty_czlowiek

blagam was, ludzie, OGLADAJCIE FILMY a nie patrzcie sie na obrazki. Kino ambitniejsze niz american pie wymaga jednak przynajmniej lekkiej interpretacji poruszajacych sie obrazkow...
Jesli jestes ta osoba, ktora oglada filmy bo nie lubi czytac ksiazek, to moze wroc do filmow disneya :)

ocenił(a) film na 10
anty_czlowiek

@anty_czlowiek , wlasnie zlapalas sie na haczyk, ktory zastawil dlaCiebie, niemyslacego ludu, Scorsese :)
Z takich niemyslacych ludzi, banalnych i materialistycznych wysmiewa sie rezyser

ocenił(a) film na 4
thesethingstaketime

Hej koleżanko, widzę, że złapałaś ten słynny ból dupy. Nie będę przepraszać za to, że nie podoba mi sie jakiś film. Z kolei mogę założyć sie, że przeczytałam przez rok więcej książek niż Ty w całym swoim życiu. Wnoszę o odrobinę kultury, o ile to nie problem.

ocenił(a) film na 3
anty_czlowiek

Najsłabszy film Scorsese jaki widziałam. Wynudziłam się setnie. Walczyłam ze snem przez bite 2 godz. Dopiero w ostatniej godzinie zrobił się ciekawszy, ale mu to nie pomogło.

ocenił(a) film na 7
anty_czlowiek

Leo niewątpliwie po raz kolejny pokazuje majstersztyk gry aktorskiej. Jest niesamowity w każdej kreacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones