PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868985}

Will

Wil
5,8 766
ocen
5,8 10 1 766

Will
powrót do forum filmu Will

Film o dylematach okresu II wojny światowej jakich wiele. Z tą różnicą, że słabo zrobiony, momentami wręcz infantylny i prosty. Fabuła i aktorstwo teatralne - z charakterystycznym "przerysowaniem" bohaterów (np. egzaltacja rasizmem). Dobrze się sprzeda wśród krytyków i kapituł, bo jest oczywiście "antysemicki". Swoją drogą który to już film z Holocaustem, a ile powstało o ludobójstwie Słowian i innych narodowości? Może chodzi o uświadomienie Izraelczykom jak traktują dziś Palestyńczyków?

ocenił(a) film na 6
mordachamordasinski

Nie wiem czego oczekujesz po filmie pokazującym realia życia w okupowanym kraju przez niemców podczas II wś. Wiadomo że w całej europie niemcy chcieli wyniszczyć żydów. A Ty wyjeżdżasz ze słowianami…

ocenił(a) film na 4
obi99

Słowian też chcieli wyniszczyć i niszczyli. A oni mi ciągle wyjeżdżają z wyniszczaniem Żydów. Co, to - cierpienie mordowanego Polaka jest mniejsze niż mordowanego Żyda? Zresztą Żydzi byli mordowani tylko przez Polaków. I tylko w Jedwabnem. Tak wynika z zachowania oszusta Grossa i jego apologetów. Cały Holocaust to Jedwabne.

ocenił(a) film na 7
mordachamordasinski

Z ciekawości zobaczyłem ocenę filmu,historia o żydach.Turbopatrioci minusują ,bo ktoś mordował także Słowian.Zenujace uwagi miszczu, nakręć swoje opowiadanie o tym,posmiejemy się razem z niego.

ocenił(a) film na 4
freightleitner

Przede wszystkim "mistrzu" naucz się poprawnie budować zdania i wyrażać swoje pierdy z sensem. Bo na razie to możemy się pośmiać z twojej składni i ortografii. Chyba, że ty wolisz z mordowanych gojów... - co by niejako tłumaczyło twój żenujący bełkot.

ocenił(a) film na 6
mordachamordasinski

Ok, nikt nie mówi że to nie prawda ale tu, mówimy o tym konkretnym filmie. Komentujemy ten konkretny film. Więc trzymajmy się tego wątku. O tym że niemcy chcieli wymordować Słowian można założyć oddzielny temat i tam dyskutować.

obi99

Mnie ciekawi jak wielu Słowian było w okupowanej podczas 2ws Belgii, pewnie poza tymi czerwonoarmistami z początku filmu, nie za wielu. Polacy powinni robić film o mordowaniu Słowian z tamtego okresu. Belgowie opowiedzieli historię ze swojej perspektywy i już

ocenił(a) film na 4
obi99

No a o czym ja napisałem? O Bolku i Lolku? Napisałem o tym konkretnym filmie i ten konkretny film oceniłem. Wyjątkowa nadwrażliwość, kiedy ktoś tylko przypomni, że nie tylko Żydzi byli ofiarami Niemców.

ocenił(a) film na 5
mordachamordasinski

Dokładnie nic specjalnego - typowy średniak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones