Présumé coupable

1 godz. 42 min.
7,3 1 659
ocen
7,3 10 1659
963
chce zobaczyć
{"type":"film","id":566190,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pr%C3%A9sum%C3%A9+coupable-2011-566190/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Winny
  • D3Mania ocenił(a) ten film na: 8

Od samego początku do samego końcu film zapewnia wysoki poziom napięcia, cała historia jest frustrująca, jak to nie
    winny człowiek może być skazany za świństwo którego nie popełnił, wielki błąd w wymiarze sprawiedliwości, film jest tak
    dobrze zrobiony że ciężko oderwać od niego wzrok, wszystko klarownie ukazane.Dostarcza wielu emocji mocna pozycja co
    najmniej 8/10.Jeszcze na uwagę zasługuje bardzo dobra rola Philippe Torreton spisał się bardzo dobrze.

• ZSGifMan ocenił(a) ten film na: 8

D3Mania Takie filmy to dla mnie klaustrofobiczny gatunek!
    Dzień wcześniej oglądałem akurat:
    http://www.filmweb.pl/film/Au+nom+de+ma+fille-2016-735618
    i też taki był, tylko w inną stronę, przeciwną.
    To druga strona medalu.
    Tu rodzice musieli, w sumie tylko ojciec musiał walczyć o skazanie gwałciciela i mordercy, bo sądy były mu przez lata nadzwyczaj przychylne i pobłażliwe!
    Warty polecenia tak jak ten!

• D3Mania ocenił(a) ten film na: 8

ZSGifMan Nie oglądałem tego filmu, o którym wspomniałeś, ale postaram się niedługo go obejrzeć.

• ZSGifMan ocenił(a) ten film na: 8

D3Mania OK, warto, nie powinieneś żałować. Jak pisałem przeciwieństwo tego tzn. ojciec walczy o skazanie pedofila, wiele, wiele lat... masakra jak mu wszyscy utrudniali! Też na faktach.