PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657859}

Witaj w klubie

Dallas Buyers Club
7,8 181 428
ocen
7,8 10 1 181428
7,4 43
oceny krytyków
Witaj w klubie
powrót do forum filmu Witaj w klubie

Film średni...

ocenił(a) film na 6

Byłem w kinie, widziałem i zawiodłem się. Spodziewałem się czegoś co mnie złapie za serce a tu
prosta historyjka jakich wiele. Dziwię się za co ten film na filmwebie ma ocenę taką samą jak Wilk z
Wall Street. Przecież to co stworzył Jean-Marc Vallée do tego co zrobił Scorsese do pięt nawet nie
dorasta. Wilk to inteligentnie poskładane klocki, pełna zwrotów fabuła a tu mamy prostą jak sznurek
historyjkę. I te Oskary. Dla Matthew McConaughey za co, za to że schudł do roli? Toż to jego praca,
nie jest jedynym człowiekiem na świecie który potrafi zejść z kilogramów no chyba że jedynym
Amerykaninem. A Jared Leto mogłby się uczyć od transwestytów w filmach Almodóvara bo
baaaaaaaardzo daleko mu do nich - Oskar zupełnie niesłuszny. Film w mojej ocenie 6/10 - jakbym
wiedział nie poszedłbym na to do kina.

ocenił(a) film na 7
remo_78

Ogólnie z opinią się w pełni zgadzam jednak uważam, że Jared dobrze zagrał transwestytę ;) w sumie jedyne co mi się podobało w tym filmie to jego rola

ocenił(a) film na 8
EnusiaQ

On nie gra transwestyty, a Drag Queen.

ocenił(a) film na 7
Parnassus

Wszystko jedno.

ocenił(a) film na 8
EnusiaQ

Niestety nie :P, roznica hormonow.

ocenił(a) film na 3
Parnassus

to był transwestyta.
Drug queen przebiera się na scenie, a on cały czas był "kobietą" :)

Transseksualista ma inne hormony tj. przyjmuje żeńskie i jest po zmianie płci - np. Pani Grodzka :)

Co nie zmienia faktu, że grał drętwo jak kawałek drewna.

ocenił(a) film na 8
L_A_Woman007

On nie mial zmienionych hormonow, sam przeciez mowil, ze chce zrobic sobie piersi.
Drag Queen - nie musi wystepowac na scenie.

"Drag queen - forma transwestytyzmu w którym mężczyzna upodabnia się strojem i makijażem do kobiety. Zjawisko to ma bardzo różne oblicza, czasem wiąże się z widowiskowością i występowaniem na scenie, a innym razem z ekshibicjonizmem lub homoseksualizmem." - zrodlo wikipedia.

Wydaje mi sie, ze nigdy nie spotkalas transwestyty w swoim zyciu :-).

ocenił(a) film na 3
Parnassus

... czy mówił, że chce zrobić piersi? Jakoś mi te słowa umknęły. Powiem szczerze, że film znudził mnie tak, że zasnęłam.
Nie wiem nawet, jak się skończył.

Co do hormonów - to właśnie tak napisałam - że to transseksualista przyjmuje hormony.

W domyśle - że ta osoba transseksualistą nie była, bo nie przyjmowała ich, tylko się przebierała (czyli jest transwestytą).

A kogo w moim życiu spotkałam? Hmmm to już najmniej powinno Cię interesować ;p
Szczerze? Kogokolwiek nie spotkam, to tak naprawdę nie wnikam, traktuję tę osobę tak, jak się przedstawia. I już.

remo_78

Najlepsza w filmie była muuuuuzyka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones