Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:26

Zobacz Witamy na Hawajach zwiastun

Film

Aloha

2015 1 godz. 45 min.
5,5 34 507
ocen
5,5 10 34507
12 508
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"id":"492946","linkUrl":"/film/Witamy+na+Hawajach-2015-492946","alt":"Witamy na Hawajach","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/29/46/492946/7695352.2.jpg"}
Specjalista od broni, Brian Gilcrest, sprawuje pieczę nad przygotowaniami szpiegowskiego satelity, mającego polecieć w kosmos. Podczas misji obdarza uczuciem panią major, przydzieloną mu do pomocy.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Witamy na Hawajach
Witamy na Hawajach (2015) Zwiastun nr 1 (polski) 2:26
Witamy na Hawajach
Witamy na Hawajach (2015) Zwiastun nr 1 2:28
Witamy na Hawajach | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2015 | Film Pracujący dla armii Stanów Zjednoczonych specjalista od broni i uzbrojenia – w życiu prywatnym nielubiany przez otoczenie samotnik – wysłany zostaje do niewielkiej bazy wojskowej na Hawajach, by dopilnować przygotowań do wysłania w kosmos najnowszego satelity szpiegowskiego. Na miejscu spotyka swą dawną miłość, obecnie mężatkę z dwójką dzieci, a sam zakochuje się w oschłej i zasadniczej pani major, którą przełożeni przydzielili mu do pomocy.

Pracujący dla armii Stanów Zjednoczonych specjalista od broni i uzbrojenia - w życiu prywatnym nielubiany przez otoczenie samotnik - wysłany zostaje do niewielkiej bazy wojskowej na Hawajach, by dopilnować przygotowań do wysłania w kosmos najnowszego satelity szpiegowskiego. Na miejscu spotyka swą dawną miłość, obecnie mężatkę z dwójką dzieci, a sam zakochuje się w oschłej i zasadniczej pani kapitan, którą przełożeni przydzielili mu do pomocy.

boxoffice
$26 250 020 na świecie
$21 067 116 w USA
$5 182 904 poza USA
budżet
$37 000 000
studio
Columbia Pictures (przedstawia) / Regency Enterprises (przedstawia) / Scott Rudin Productions / Więcej...
data produkcji
2015
tytuł oryg.
Aloha
inne tytuły
Witamy na Hawajach Polska
Deep Tiki (tytuł roboczy) USA
Hawaii (tytuł roboczy) USA
Volcano Romance (tytuł roboczy) USA
Untitled Cameron Crowe Project (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Reese Witherspoon i Ben Stiller byli zatrudnieni jako odtwórcy głównych ról, ale ostatecznie na skutek innych projektów zrezygnowali z udziału w tym filmie. Przez ich decyzje Cameron Crowe spędził cztery lata poprawiając scenariusz i wprowadzając do niego młodszych bohaterów.
Film kręcono w Honolulu oraz na innych terenach wyspy Oahu (Hawaje, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Film nie ma sensu

  coursaint ocenił(a) film na 3

  Scenarzysta po prostu chyba był na fazie, pomysł ok, obsada bardzo dobra ale fabuła poprowadzona w najbardziej niedorzeczny z możliwych sposobów, a po pierwszych 30 minutach dialogów musiałem zapauzować i zastanowić się czy właśnie nie przechodzę udaru bo nic nie miało dla mnie sensu

 • Tylko w skali ujemnej

  arnie_filmaniak ocenił(a) film na 1

  Napisać o tym filmie tak po prostu, że jest fatalny, to tak jakby napisać o Kubie Rozpruwaczu, że "był łobuziakiem". Ten koszmarny, niewydarzony gniot to plama na honorze amerykańskiego przemysłu filmowego i nie ma co usprawiedliwiać tej szmiry, trzeba jej dać stanowczy odpór. Nie piszę w ... więcej

 • Tłumaczenie...

  Sherman86

  Może nie odkryję ameryki, ale nasz ukochany polski duet (tj. spec od marketingu + dystrybutor) znowu starają się znaleźć lepszy tytuł dla filmu. Chyba to dla nich wprost niedorzeczne by film miałby się nazywać po prostu Aloha... ;)

 • Nie doczekam się !

  piotrk82

  Na ten film , piosenkę z trailera słucham w kółko.Aktorzy pierwsza klasa , klimat pierwsza klasa , to jest to.

 • miałem dać 6...

  mandylion ocenił(a) film na 7

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.