Jaeden Martell 

Jaeden Wesley Lieberher

7,8
11 030 ocen gry aktorskiej
Jaeden Martell
Jaeden Wesley Lieberher przyszedł na świat 4 stycznia 2003 roku w Filadelfii (Pensylwania, USA). Jest koreańskiego, niemieckiego, angielskiego, francuskiego, belgijskiego i irlandzkiego pochodzenia. Wychowywał się wraz z trójką młodszego rodzeństwa w rodzinie Angeli Martell i Wesa Lieberhera. Jaeden nigdy nie myślał o karierze aktora, dopiero w 2011 roku, kiedy przeniósł się do Los Angeles zaczął występować w licznych reklamach.

Na ekranach kin zadebiutował po dwóch latach, kiedy wystąpił w komedii "Rozegraj to na luzie", w której partnerował Chrisowi Evansowi. Niedługo potem wyjechał do Nowego Jorku, na okres kręcenia zdjęć do filmu "Mów mi Vincent", gdzie wcielił się w postać Olivera. Za ten występ otrzymał pozytywne opinie od krytyków, a także nagrody: Sierra Award i PFCS Award oraz nominacje do: Critics Choice Award, OFTA Film Award, a także WAFCA Award. Krótko po skończeniu pracy na planie, był gościem w programie "The Ellen Show". W przeciągu kilku lat współpracował z takimi gwiazdami jak: Emma StoneMichael Shannon, Rachel McAdams i Bill Murray. W 2016 roku udał się na przesłuchanie do ekranizacji popularnej książki Stephena Kinga - "To". Przypadła mu jedna z głównych ról w produkcji - Billy'ego Denbrough.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 4 stycznia 2003

miejsce urodzenia: Filadelfia, Pensylwania, USA

Ma trójkę młodszego rodzeństwa.
Zanim otrzymał rolę Billa Denbrougha w filmie "To", brał udział w przesłuchaniach do postaci Eddiego Kaspbraka. Ostatecznie angaż otrzymał Jack Dylan Grazer.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Chłopak ma już 14 lat i wyrósł na ładnego chłopaka - w dodatku to utalentowany, nastoletni aktor :)

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych nastoletnich aktorów. W filmie ,,To,, jego rola postać bardzo mnie wciągnęła i teraz jest to mój ulubiony aktor. Naprawdę mam nadzieję, że jego kariera będzie się rozwijać i młody wyrośnie na gwiazdę.

Młody pokazał się z dobrej strony. Mimika twarzy rozbraja.

Zmieńcie mu datę urodzenia bo w informacjach jest napisane, że urodził się w styczniu 2003 a przy profilu jego data urodzenia to lipiec 2005.

16 lat, mlody, przystojny i utalentowany chlopak. uwielbiam go w roli bill'ego w "it". uwazam, ze ma w sobie potencjal. mam nadzieje, ze jego kariera bedzie sie rozwijac i ze bedzie osiagal mnostwo sukcesow. jeden z moich najulubienszych aktorow. jest przeuroczy. kocham go calym sercem.
p.s powinni zaktualizowac jego...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones