Wizyta

The Visit

2015 1 godz. 23 min.
5,6 775
ocen
5,6 10 775
2 725
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":4}
{"type":"film","id":740852,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Visit-2015-740852/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wizyta
  • Davout ocenił(a) ten film na: 5

Ciekawe jak długo będziemy musieli jeszcze czekać na odblokowanie tego filmu. Premiera odbyła się już dobre kilka dni temu na DOCS Against Gravity...

• Davout Ktoś wie kiedy będzie do obejrzenia na serwisach internetowych ?

• Ged24 bump, gdzie mozna obejrzec ?

• yodler ocenił(a) ten film na: 4

Davout Zupełnie nie rozumiem po co są te blokady. Powinni to zarzucić skoro i tak nie ogarniają wszystkich premier filmowych....

yodler żeby nie kraść własności intelektualnej... Pytanie Ged24 wyjaśnia chyba wszystko.

• yodler ocenił(a) ten film na: 4

Davout Brak możliwości oceniania na Filmweb batem na kradzież własności intelektualnej? :) Dobre. Może po prostu Ged24 nie ma innej możliwości obejrzenia tego filmu. Ja sam "ukradłem" ten film w piątek w kinie w ramach trasy Docs Against Gravity. Mogłem też np. obejrzeć za granicą. Chciałbym go po prostu ocenić a nie mogę.

yodler Nie wiem jakie możliwości ma Ged24, ale po jego pytaniu wnioskuję (być może pochopnie), że nawet jakby miał szansę zobaczyć film w kinie to by go ściągnął, bo za free.

Tu bardziej chodzi o to, żeby redakcja Filmwebu ogarniała polskie premiery, także te festiwalowe, bo my nie możemy ich wpisywać sami. Ja również chciałbym ocenić ten film i wiele innych, które nadal wg Filmwebu nie miały premiery.

• Davout Gdzie obejrzeć ten film? Można go gdzieś kupić? Jestem szalenie zainteresowany!!

• Davout Czy już można gdzieś obejrzeć ten dokument?