PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 266 338
ocen
6,3 10 1 266338
6,4 30
ocen krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

Świat się wali, wyskakują jakieś stwory a ludzie stoją i się gapią, nie mając nawet choćby cienia strachu wypisanego na twarzach. Niby sie cofają o pół metra w tył, ale jakoś tak bez przekonania.
Względnie Amerykanie to niezwykle bohaterski naród, których nie przestraszy nic, jak Wikingów u Asteriksa.

użytkownik usunięty
Millwall

Obejrzyj film do końca.

ocenił(a) film na 7
Millwall

Nas walą non-stop od pond 20 lat i też nie widzę cienia strachu.

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 8
Millwall

tacy jak ty zanizaja oceny filmow na filmwebie i strona schodzi na psy, jesli masz zamiar oceniac film obejrzyj go laskawie do konca

ocenił(a) film na 1
Millwall

Hahaha. Jeśli wyłączyłeś to po 20 minutach to Ci gratuluję i zazdroszczę - ja nie potrafię niestety wyłączyć, gdy już zacząłem coś oglądać, choćby było największym gniotem.
Za nic w świecie nie oglądaj do końca!!! Lepiej wyjdź na spacer lub poleż gapiąc się w sufit - będzie to przyjemniej zmarnowany czas ;)
Jednocześnie pragnę wierzyć, że książka jest bardzo dobra...

ocenił(a) film na 3
Osar_Veruno

Zgadzam się w 100%. Ja wytrwałam do końca, ale to był chyba najbardziej zmarnowany czas w moim życiu. Typowy film o niczym. Do końca czekałam na jakieś wow, ale najmilszym zaskoczeniem były dla mnie napisy końcowe. Porażka, dramat i horror!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones