PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 266 338
ocen
6,3 10 1 266338
6,4 30
ocen krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

Słabizna

ocenił(a) film na 5

Film słaby, bez zaskakujących momentów, przewidywalny a momentami fabuła wręcz
śmieszna. Parodia tego filmu wypadła dużo dużo dużo lepiej :) Straszny Film best ! ;>

ocenił(a) film na 6
milkacool2

Ledwo wysiedziałem do końca na tym filmie. Tak, Straszny film był lepszy.:P

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

Guzik się znacie i tyle jak można powiedzieć ze ten film był nudny i śmieszny dla mnie to majstersztyk jak można nie docenić tych psychodeliczno- klaustrofobicznych scen w w piwnicy przecież to istny majstersztyk sama fabuła genialna genialny pomysł ze statkami pod ziemia a nie stereotypowo nalot z kosmosu jak w innych filmach o inwazji. Kolejny plus to ze Spielberg pokazał inwazje z punktu widzenia tylko trojki bohaterów i ich próby przetrwania co za tym idzie zero ujęć rozbijanego w proch Manhattanu Statuy Wolności i innych słynnych obiektów co było pokazywane i ograne w tylu filmach katastroficznych, genialne efekty specjalne i jak można powiedzieć ze ten film jest nudny itd nie rozumiem dla mnie to majstersztyk 10/10

ocenił(a) film na 6
slayer6

To, że tobie akurat film się spodobał, a nam nie, to nie jest kwestia tego, czy ktoś się na czymś zna, tylko gustu filmowego.
,,Jak można" nie rozumieć, że nie wszyscy muszą lubić to, co ty?

ocenił(a) film na 5
Bodzepor

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam...

ocenił(a) film na 10
milkacool2

no jasne ze nie musicie pewnie ze tak ale ja potrafiłem podać argumenty z którymi nawet nie polemizujecie wynudziliście się to powiedzcie dlaczego ja opisałem czemu ten film uważam za wyjątkowy teraz chce poznać wasze zdanie czemu się nie podobał bo nie to nie to żaden argument!

ocenił(a) film na 5
slayer6

Mało porywająca fabuła,
Momenty, które budziły śmiech- tak beznadziejne. Nie będę spojlerować
Zbyt długi, mógłby trwać 30 minut a i tak byśmy nic nie stracili :)

Proszę...

ocenił(a) film na 1
milkacool2

Dokładnie tyle wytrzymałam w kinie :))

ocenił(a) film na 5
dzungo

No widzisz :D

ocenił(a) film na 5
milkacool2

Niezły film, ta końcówka jakoś do mnie nie do końca przemówiła, dałbym 7 gdyby nie to..

użytkownik usunięty
jimix_20

Zakończenie zgodne z książką. Ale jak widać nikt nie czytał.

ocenił(a) film na 5

Zgadza się, nie czytałem, ale nadrobię ;)

ocenił(a) film na 8
jimix_20

Co dokładnie nie przemówiło do ciebie w końcówce? To że wszyscy bohaterowie przeżyli czy to, że kosmici umarli od zarazków? Jeśli to pierwsze to okej, ale jeśli to drugie, to ja osobiście uważam, że to był świetny pomysł. Przylecieć z kosmosu, żeby zniszczyć ludzkość i zostać zabitym przez mikroskopijne zarazki :D Przezabawne i doskonałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones