PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 266 338
ocen
6,3 10 1 266338
6,4 30
ocen krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

Dziwi mnie tak niska średnia tego filmu, który wydaje mi się dobrym filmem w swoim gatunku. Dobry scenariusz, świetne efekty, gra aktorska w porządeczku [szczególnie niezła była ta mała dziewczynka, świetna aktorka]. Ja mogę film szczerze polecić, trzyma w napięciu od początku do końca.

ocenił(a) film na 9
EvilS

Mi też się bardzo podobał . Trzymający w napięciu thriller sf z domieszką kina katastroficznego . Kolejny śświetny film Spielberga .

ocenił(a) film na 7
EvilS

Niezłe efekty, Tom Cruise daje radę, ogólnie warte polecenia.

ocenił(a) film na 8
EvilS

Dlatego że ludzie uczpelili się Toma Cruise'a, teraz cokolwiek z nim wyjdzie to jest z góry oceniane źle przez internautów i wielu krytyków. Podobnie jest z Melem Gibsonem. A szkoda, bo obaj są super aktorami.

użytkownik usunięty
EvilS

Obcy nadchodzą, a Tomcio całuje i ściska synalka, z którym, oczywiście, miał konflikty. We wszystkich amerykańskich filmach mamy taki rzewny sentymentalizm, ale tu chyba wszelkie rekordy zostały pobite... :)

ocenił(a) film na 4
EvilS

Pewnie dla tego ma niskie noty ponieważ:
-co chwila lecą jakieś durne teksty np. tato czy terroryści?:))
-cała kupa nielogicznych akcji np. mechanik naprawiający samochody podczas inwazji obcych:)
-efekty specjalne na średnim poziomie ( w straszny filmie 4 wyglądały lepiej, mimo że był jedynie parodią)
-wnerwiające niektóre postacie np. synek Tomka
-przereklamowany i z durnym zakończeniem

użytkownik usunięty
pokemon227

Zakończenie takie jak w książce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones