PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 98 078
ocen
7,8 10 1 98078
6,9 16
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik

TEN FILM TO JEDNO WIELKIE G!! Jest nierealny, to tak jak ten turniej wygrałby Najman! Głupoty do potęgi entej, kto by dopuścił nauczyciela fizyki do niby tak zajebistego turnieju. Jedyny plus tego gniota to pokazanie relacji w tej rodzinie.

Toro_3

Zastanawia mnie jedno, czy twoja wypowiedź ma charakter taki, aby sprowokować i wkurzyć ludzi to czytających, czy po prostu pokazujesz jaki jest twój poziom myślenia. Ale nie mogę uwierzyć, że ludzie mogą być tak tępi, więc obstaję przy pierwszej opcji.

ocenił(a) film na 4
jajecznik

Moja odpowiedź pokazuje poziom tego filmu!!

ocenił(a) film na 10
Toro_3

I zarówno twój.
film był dobry a ty sie srasz o zasady walki skoro to film.

ocenił(a) film na 9
advancedplayer

Dokładnie...chce prawdy to niech sobie film dokumentalny obejrzy. Ludziom to się nie dogodzi.

ocenił(a) film na 4
klaudia2251

W kategorii filmu jest dramat, sportowy a nie science-fiction! Pozdrawiam haterów!

ocenił(a) film na 9
Toro_3

Mogłabym to samo napisać...dramat a nie dokument. Film to film i ma prawo odbiegać od rzeczywistości choćby tylko na potrzeby zwiększenia oglądalności. Ale nie można nazywać naprawdę dobrego, świetnie zagranego filmu jednym, wielkim G.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones