PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792498}
4,9 40 211
ocen
4,9 10 1 40211
3,5 22
oceny krytyków
Wonder Woman 1984
powrót do forum filmu Wonder Woman 1984

Jak czytam komentarze z wiecznym marudzeniem to mi się wymiotować chce.
Film nie jest wybitny ale przyjemnie się go ogląda jak każdy z serii DC. Chyba, że ktoś nie lubi... to po co ogląda!? Ja lubię i fakt, że pierwsza część była lepsza nie oznacza, że ta jest zła. Myślę, że kolejny raz poprzedniczka wywindowała poziom i każdej kolejnej części będzie trudno dorównać. Jako ewidentny minus zaliczam efekty, które były jakieś takie sztuczne. Ja polecam i znowu przekonałem się aby nie patrzeć na komentarze i oceny i samemu sprawdzić.

zubert5

Jak masz niskie wymagania i na przekór innym chcesz odmrozić sobie uszy, to film może się podobać. W przeciwnym wypadku WW84 jest jaki jest i nawet skrajni fanboje DC niekoniecznie go lubią.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

Nigdy nie mam wysokich wymagań w stosunku do filmów bazujących na komiksach.

zubert5

A jednak nawet filmy bazujące na komiksach mogą być tak skrajnie inne.
Mam tu na myśli pierwszy WW.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

Co masz na myśli pisząc, że są skrajnie inne? Chodzi o fabułę, grę aktorów itd? Wszystko to przecież kwestia gustu imho. Pierwsze WW było lepszym filmem w moim i nie tylko odczuciu bo zwyczajniej został lepiej zrealizowany i fabuła byłą mniej "cukierkowa" ale na litość to są filmy na bazie komiksów, a większość ludzi podchodzi do takich filmów dla mnie w niezrozumiały sposób oczekując niewiadomo czego.

zubert5

Jeśli nie masz wysokich oczekiwań, a takim film mimo wszystko je zawiedzie to jak najbardziej jest zły. Ty wrzucasz wszystko do jednego wora 'film na bazie komiksu' i czepiasz się ludzi, że marudzą.
Niektórzy ludzie też przeżywają bardziej tego typu filmu i powinieneś to uszanować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones