PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296270}

Wpadka

Knocked Up
6,1 98 808
ocen
6,1 10 1 98808
6,7 19
ocen krytyków
Wpadka
powrót do forum filmu Wpadka

Nie wiem na jakie smęty koleś wyrwał taką laskę, ale musi mieć gadane. Chociaż nie, to amerykański film, nawet gadki mieć nie musi. Oglądanie tego gościa to nic przyjemnego, sprawdza się natomiast Heigl jako młoda, pracująca kobieta która nagle musi zostać matką.

ocenił(a) film na 5
_Andrzej_

dla mnie ten gość był beznadziejny, nie dość że żałosny charakter to jeszcze wygląd

monika199406

dokładnie, najbardziej beznadziejny typ faceta jaki istnieje.

ocenił(a) film na 6
_Andrzej_

Laska się "uchlała" i tyle. Potem zaczęła się do niego przekonywać i go pokochała. Wygląd nie najważniejszy.

ocenił(a) film na 5
Klaudia192

No nie jest. Ale jego charakter był też irytujący.

użytkownik usunięty
jrock

nie wygląda tak źle, tylko dobrze gadacie, charakterek ma. xd ale wiecie, ile mozna oglądać komedii romantycznych , w których gościu seksi i przystojniak młody, babka tak samo, piękna, szczupła biedna bez faceta. ; )

ocenił(a) film na 5

Właśnie co racja to racja już mi się przejadły te głupie romansidła z pięknym nim i nią :D Taki jest spoko :D

użytkownik usunięty
Aiva1993

dokładnie, ale tak jak już wspomniałam ,gościu po prostu jest zaniedbany, a nie brzydki :)

ocenił(a) film na 5

Właśnie może jakby go odpicować??? hehe

ocenił(a) film na 7
_Andrzej_

czuje zazdrość w Twojej wypowiedzi...

ocenił(a) film na 6
Flav

Zazdrość, kompleksy, polaczkowata mentalność - to wszystko aż bije po oczach;)

ocenił(a) film na 4
emjazz

Bo mu się główny bohater nie podoba? Błagam... Andrzej wyraził swoje zdanie i wszystko na temat ;)

ocenił(a) film na 6
_Andrzej_

Ja też nie rozumiem. Ogólnie cała ta "miłość" była bardzo dziwna. Jak mogła się w nim zakochać? Na serio. Jak? Pomijam już nawet wygląd, to on miał nieciekawą osobowość.

_Andrzej_

Żal ściska dupę?

_Andrzej_

Tak wiele wymagająca od siebie i zdesperowana. Nie przekonuje mnie ta historia. A ten gościu oddychający z charakteru i wyglądu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones