PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296270}

Wpadka

Knocked Up
6,1 98 797
ocen
6,1 10 1 98797
6,8 18
ocen krytyków
Wpadka
powrót do forum filmu Wpadka

słowa które słyszałam w tym filmie to f*ck ... cały czas leciały takie epitety...masakra. Kto napisał ten scenariusz??
Film słaby .. chociaż Ben jest uroczy :) wcale nie był takim złym materiałem na ojca

ocenił(a) film na 5
nielegalnielegalna

Też sądzę, że film za dobry to nie był. Mnie tak naprawdę śmieszył tylko początek a później już było coraz gorzej a mogło być o wiele ciekawiej

ocenił(a) film na 6
nielegalnielegalna

w pulp fiction też co chwila leciało słowo f*ck, i czy to jest ch*jowy film?. Choć wpadka arcydziełem nie jest to te jak to zwiesz "epitety" są częścią składową stylu i charakteru tego filmu, który ma być komedią i który ma trafiać do szerokiego grona ludzi, którzy często używają takiego słownictwa, lub uważają takie sformułowania za śmieszne. Mnie osobiście "epitety" bawiły (nie wszystkie) i daję filmowi tytuł niezły i dobry w swojej kategorii 6/10

ocenił(a) film na 1
nielegalnielegalna

jakiś żyd to napisał oni z tego się śmieją dla nich gadanie o sraniu, pierdzeniu jest jedynym poczuciem humoru. Ten film jest dla debili jak żydzi.

użytkownik usunięty
markin

chce byc debilem jak zyd

ocenił(a) film na 1

kto ci broni czytaj tore nienawidź wszystkich ludzi ćwicz kabałę będziesz

użytkownik usunięty
markin

wydaje sie ze Polakom niewiele brakuje do zydow, a jednak..tylko ta tora i kabala, ale to szczegol

ocenił(a) film na 1

a nie żydom do polaków ?
Niech ci się tak dalej wydaje, stąd wiadomo gdzie cię zaliczyć.

użytkownik usunięty
markin

podchodze do wszystkiego zbyt emocjonalnie, stąd wiadomo, że zaliczam się do polakow

ocenił(a) film na 1

aś wykoncypował powiedz do żyda, że jest przygłupem zobaczysz jak emocjonalnie podchodzi

użytkownik usunięty
markin

ja sie z Toba nie bede kłocil o zydow, wiem tylko tyle, ze glupimi ich nazwac nie mozna

ocenił(a) film na 1

jeśli są to można masz z tym problem ?

użytkownik usunięty
markin

nie mam z tym problemu, dla mnie są inteligentni i podchodzą do życia bezemocjonalnie, dlatego mają nad wszystkimi przewagę. zauważyłem, że ciężko im robic filmy o uczuciach bo sie na nich nie znają,

ocenił(a) film na 1

hahaha w takim razie przewagę mają mordercy i bandyci nie wspominając o pedofilach

użytkownik usunięty
markin

żydowi nie towarzyszą emocje na kazdym kroku, z kazdym slowem (stad szybko mowia) , dlatego nic innego w tym zyciu mu nie zostalo jak tylko zdobywac kase i wladze, zazdroszcze im tego, bo wiem jak to jest, zdarzalo mi sie to czuc, tak po prostu, ale na krótko
mordercy, bandyci, pedofile...w porównaniu do zydów to bardzo wrazliwi ludzie

ocenił(a) film na 8
nielegalnielegalna

Judd Apatow jest tam napisane, nie musiałeś pytać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones