PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467091}

Wrogowie publiczni

Public Enemies
7,1 176 254
oceny
7,1 10 1 176254
5,8 22
oceny krytyków
Wrogowie publiczni
powrót do forum filmu Wrogowie publiczni

Film nie ma nawet jako takiego aktorstwa Bale jak zwykle drewniany a Depp po prostu normalnie gra ani zle ani dobrze, po drugie film nawet w 5 procentach nie posiada takiego klimatu jak w ojcu chrzestnym,ten film to bardziej slaby film sensacyjny 21 wieku film jakich wiele oglądnąć i zapomnieć.Razi też nierealistycznymi scenami z bankiem co postać grana przez Deppa wchodzi do banku bierze kasę i wychodzi film w sumie o czymś a tak naprawdę to film o niczym .Oglądałem z godzińe i podziękowałem za to ,,Arcydzieło gangsterskie,,

ocenił(a) film na 5
artur4114

No, ja bym nie chciała mieć do czynienia z takim "drewnianym" Balem, jak np. w "American psycho", a co do "nierealistycznych scen z bankami", to akurat grubo się mylisz, bo właśnie ta część filmu została najlepiej nakręcona - wszystko odbywa się w tych samych wnętrzach, albo bardzo podobnych z tamtych czasów, a napady były bardzo starannie zaplanowane przez faceta, który był w armii pruskej, i to też zostało na filmie odtworzone. Minusem filmu jest słaba dramaturgia.

użytkownik usunięty
artur4114

"Oglądałem z godzińe i podziękowałem za to ,,Arcydzieło gangsterskie,,"

Nikt nigdzie nie napisał, że to "arcydzieło gangsterskie", to po pierwsze. Po drugie - zanim napiszesz cokolwiek o jakimkolwiek filmie, radzę wpierw ten film obejrzeć DO KOŃCA.
Cały Twój komentarz jest niepoważny i grafomański.

ocenił(a) film na 8
artur4114

"po drugie film nawet w 5 procentach nie posiada takiego klimatu jak w ojcu chrzestnym"
Bardzo dobrze, że nie posiada takiego klimatu, bo po pierwsze nie jest to film o mafii, a po drugie rzecz dzieje sie w innych latach niż ojciec chrzestny.

ocenił(a) film na 7
Glenm

bo to nie jest film o mafii tylko o złodzieju to skąd chcesz mieć klimat włoskiej mafii ???

artur4114

Hym... też daję 4/10, choć tak się nie rozpisuję. Pewne dobre momenty ten film ma, choć przyjemności oglądanie mi nie sprawiło. Nie porywa i nie przyciąga nawet gra Deppa, zwykle mnie przekonująca. Pomysł fajny, wykonanie: czegoś zabrakło.

ocenił(a) film na 6
artur4114

ten facet zrobil goraczke gdzie napad jest realny a we wrogach publicznych jest podobnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones