PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467091}

Wrogowie publiczni

Public Enemies
7,1 176 251
ocen
7,1 10 1 176251
5,8 22
oceny krytyków
Wrogowie publiczni
powrót do forum filmu Wrogowie publiczni

kobieta go wystawiła, a na końcu jeszcze płacze.
Mogli wyjechać do innego kraju

Nie rozumiem dlaczego go wystawiła...

ocenił(a) film na 9
ZaX_filmweb

co ty bredzisz

ocenił(a) film na 6
monjiczq

dużo wnoszący komentarz...

ZaX_filmweb

nie wystawiła go

ocenił(a) film na 6
BloodyMaja

kto zadzwonił na policję i powiedział, że będą w kinie ? bo szczerze przysypiałem na końcówce

ocenił(a) film na 9
ZaX_filmweb

na policję zadzwoniła ta co poszedł z nią do kina, nie ta młoda tylko ta stara.

ocenił(a) film na 6
monjiczq

aaa to wszystko wyjaśnia, nie zauważyłem tego
Dzięki

ZaX_filmweb

Ponieważ zagrozili jej deportacją do Rumunii. W tym momencie Dillinger nie miał tyle kasy żeby fundować swojej znajomej wyjazd do innego kraju. Poza tym ona chciała zostać. A film jest na faktach więc Dillingera naprawdę zestrzelili pod kinem:)

alien_2

zastanawia mnie postawa Johna.. Miał tyle czasu żeby uciec daleko poza USA, a ten chodzi sobie w okularkach jakby nic mu nie groziło, wchodzi sobie do biura ds. Dillingera (czy jak tam ono się nazywało), idzie do kina...skoro chciał umrzeć to mógł sobie w łeb strzelić .. oczywiście nie mam nic do ekranizacji, bo jest na faktach autentycznych.

Mou

Widocznie taki był, że nic sobie nie robił, że może w każdej chwili umrzeć. Nie chciał chować się jak szczurek tylko nadal żyć tak jak kiedyś. Wcześniej też dużo sytuacji w swoim życiu prowokował więc pod tym względem niewiele się zmienił. Na końcu miał tylko mniej kasy, ale taka bezmyślna odwaga mu została.

ocenił(a) film na 7
ZaX_filmweb

to historia biograficzna

ZaX_filmweb

to jest film biograficzny- to tak jakbyś miał pretensje,ze Krzyżacy u Sienkiewicza przegrali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones