film

Wszędobylska mamuśka

The Meddler
2015
1h 43m
5,9 3 796
ocen
5,9 10 1 3796
6,3 3
oceny krytyków
Wdowa z Nowego Jorku podąża za córką do Los Angeles w nadziei na rozpoczęcie nowego życia. Zobacz pełny opis
Wszędobylska mamuśka zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Wszędobylska mamuśka
Zwiastun nr 1
nr 1 2016-03-07T10:25:15 https://fwcdn.pl/webv/86/30/38630/thumbnail.38630.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/242/741242/the_meddler_official_trailer__1.vp9.720p.webm

W filmie Lorene Scafarii znakomita amerykańska aktorka Susan Sarandon wciela się w rolę matki, jednym kojarząc się z uosobieniem rodzicielskiej miłości, innym z prawdziwym utrapieniem. Co prawda wpadnie rano ze świeżymi bajglami i w razie potrzeby nakarmi psy, ale towarzyszą temu dziesiątki niezapowiedzianych wizyt i setki telefonów. AW filmie Lorene Scafarii znakomita amerykańska aktorka Susan Sarandon wciela się w rolę matki, jednym kojarząc się z uosobieniem rodzicielskiej miłości, innym z prawdziwym utrapieniem. Co prawda wpadnie rano ze świeżymi bajglami i w razie potrzeby nakarmi psy, ale towarzyszą temu dziesiątki niezapowiedzianych wizyt i setki telefonów. A tego jej dorosła córka, będąca na skraju depresji, ma najwyraźniej dość. Życiowy zakręt to coś, co łączy obie kobiety, bo Marnie przeprowadziła się do Los Angeles, chcąc być bliżej córki, dopiero po śmierci ukochanego męża. Widząc wyraźną rezerwę ze strony Lori, znajduje inne "ofiary", którym postanawia odmienić życie. A to zorganizuje ekstrawaganckie wesele na jachcie, a to zachęci do kontynuowania edukacji zaprzyjaźnionego sprzedawcę iPadów. O sobie nieśmiało pomyśli dopiero wtedy, gdy na jej drodze pojawi się szarmancki emerytowany policjant.

boxoffice
$5 425 148 na świecie
$4 267 218 w USA
$1 157 930 poza USA
budżet
$3 200 000
studio
Anonymous Content / Stage 6 Films
tytuł oryg.
The Meddler
inne tytuły
Zdjęcia do filmu powstały w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

przeważnie nie poruszam tej kwestii ale tutaj przegięcie

wspaniała komedia!

ocenił(a) film na 8

nie rozumiem skąd te niskie oceny, film jest bardzo zabawny, wzruszający, Susan Sarandon wymiata aktorsko jak zawsze i wygląda jak milion dolarów. Również Simmons jest przeuroczy jako ...kolekcjoner kur.

Opowieść o córce ze złamanym sercem, próbującej uwolnić się od natrętnej matki i o matce, szukającej desperacko sposobu poradzenia sobie ze śmiercią męża. Momentami dramatyczna, momentami zabawna.
To tak ogólnie, wnioski każdy wyciągnie sobie sam jeśli zdecyduje się obejrzeć ten film.
Susan Sarandon niezawodna,...

Świetnie zagrana przez Susan. Chęć bycia potrzebnym gdy własne dziecko już dorosłe ...

Może to komediodramat, ale raczej lekki. Świetna Susan Sarandon w roli tytułowej wtrącającej się w życie córki, i nie tylko, matki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones