PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 189
ocen
7,0 10 1 91189
6,3 24
oceny krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

Film średni. Nie przepadam za oglądaniem filmów o tym okresie w historii Polski, chociaż pod tym względem ten nawet mi się podobał.....tylko że to wszystko było jakoś tak łagodnie ukazane. Niby niektóre wydarzenia były tragiczne...ale wyglądało to tak jakby nikt naprawdę się nimi nie przejmował. Podobało mi się nawet to jak pokazani byli główni bohaterowie i ich zespół, podejście do muzyki, ale też ten wątek wydaje mi się nie do końca rozwinięty. Aha i wg mnie to raczej nie jest film dla obcokrajowców, bo jeśli ktoś nie ma większego pojęcia o tych czasach, to raczej dzięki temu filmowi ich nie zrozumie.
A poza tym aktor grający główną rolę był jak dla mnie okropny. Olga Frycz może być, Jakub Gierszał wypadł całkiem fajnie (chociaż w "Sali samobójców" raczej mi się nie podobał). No i Chyra super, właściwie jak zawsze.
Ale ogólnie, niestety, to jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat....bo ostatnio polskie kino leży i kwiczy. Przede mną jeszcze obejrzenie "W ciemności" i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones