1 godz. 35 min.
7,0 90 377
ocen
7,0 10 90377
22 070
chce zobaczyć
6,2 16
ocen krytyków
{"rate":6.25,"count":16}
{"type":"film","id":498675,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wszystko%2C+co+kocham-2009-498675/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham
  • tokarz85 ocenił(a) ten film na: 8

a muszę przyznać, że w ostatnich latach rodzima kinomatografia jak dla mnie kuleje.

• Joey15 ocenił(a) ten film na: 6

tokarz85 To wyłącz TVN a zabierz sie za dobre polskie kino. Gwarantuje ono istnieje.

• tokarz85 ocenił(a) ten film na: 8

Joey15 Skąd założenie, że oglądam TVN, inne badziewne stacje czy TV w ogóle?

• Alior01 ocenił(a) ten film na: 4

Joey15 Istnieje? gdzie? "Wszystko co kocham..." badziewie bez sensu, podobne jak i inne Borcucha. Koterski? dno i metr mułu z wodorostami - rzygać się chce od tego jego pseudointelektualizmu niby, żenada. Komasy "Miasto 44" zmarnowane miliony, film nie wiadomo o czym - że niby wojna jest zła... dziecinada, obraźliwy dla powstańców... "Tajemnica Westerplatte" ani tajemnica, ani Westerplatte. No tak ! komedie romantyczne!!!! one wypełniają (imitują) formę naiwnego gatunku w sposób doskonały... cha, cha, śmiech przez łzy z powodu straconych pieniędzy podatników i wstydu dla Polaków, jeśli kto za granica obejrzy.

• Joey15 ocenił(a) ten film na: 6

Alior01 Skoro owe tytuły to jedyne wg Ciebie produkty rodzimego kina ostatnich lat, to nie pozostaje nic innego jak ponowić prośbę: Wyłącz TVN. Odrobina chęci i gwarantuje ze znajdziesz kino interesujące. Nawet bardzo.

• tokarz85 Nie wiem warto?

• malgorzataannawiktoria ocenił(a) ten film na: 9

tokarz85 Zgadzam sie , to moj drugi po swietnych Tulipanach obejrzany film Borcucha i jestem pod wrażeniem . Zreszta czesto do niego wracam a to najlepsza rekomendacja :D