PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 174
oceny
7,0 10 1 91174
6,3 23
oceny krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

a muszę przyznać, że w ostatnich latach rodzima kinomatografia jak dla mnie kuleje.

ocenił(a) film na 6
tokarz85

To wyłącz TVN a zabierz sie za dobre polskie kino. Gwarantuje ono istnieje.

ocenił(a) film na 8
Joey15

Skąd założenie, że oglądam TVN, inne badziewne stacje czy TV w ogóle?

ocenił(a) film na 4
Joey15

Istnieje? gdzie? "Wszystko co kocham..." badziewie bez sensu, podobne jak i inne Borcucha. Koterski? dno i metr mułu z wodorostami - rzygać się chce od tego jego pseudointelektualizmu niby, żenada. Komasy "Miasto 44" zmarnowane miliony, film nie wiadomo o czym - że niby wojna jest zła... dziecinada, obraźliwy dla powstańców... "Tajemnica Westerplatte" ani tajemnica, ani Westerplatte. No tak ! komedie romantyczne!!!! one wypełniają (imitują) formę naiwnego gatunku w sposób doskonały... cha, cha, śmiech przez łzy z powodu straconych pieniędzy podatników i wstydu dla Polaków, jeśli kto za granica obejrzy.

ocenił(a) film na 6
Alior01

Skoro owe tytuły to jedyne wg Ciebie produkty rodzimego kina ostatnich lat, to nie pozostaje nic innego jak ponowić prośbę: Wyłącz TVN. Odrobina chęci i gwarantuje ze znajdziesz kino interesujące. Nawet bardzo.

tokarz85

Nie wiem warto?

ocenił(a) film na 9
tokarz85

Zgadzam sie , to moj drugi po swietnych Tulipanach obejrzany film Borcucha i jestem pod wrażeniem . Zreszta czesto do niego wracam a to najlepsza rekomendacja :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones