PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 189
ocen
7,0 10 1 91189
6,3 24
oceny krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

Science fiction

ocenił(a) film na 1

Starsza babka zaprasza spoconego nastolatka na kwadrat i od razu obrabia mu parówę...i to jeszcze niby w latach 80-tych! ;) Pewnie przeczytała o tym w Playboyu który kupiła w Pewexie... Do tego jaka babka mając szansę zaliczyć młode mięcho woli lizać niż być lizana??? No i czemu młody wcześniej se nawet nie umył ptaka? Sorry za obsceniczność ale taki był ten film. Podsumowując - NONSENS!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Przypalowiec

A co myślisz że w latach 80-tych nie wiedzieli co to fellatio.

ocenił(a) film na 7
Przypalowiec

takie sytuacje seksualne były już od dawna znane i w naszym kraju, szczególnie relacje młody chłopiec-starsza pani. Zaraz po II wojnie światowej dośwaidczył tego wujek. takze młody człowieku mało wiesz o życiu.
jak dla mnie film ok., mimo to zbyt wątkowo, film bardziej powinien być rozbudowany o punk rocku i nowej fali z Wybrzeża Bałtyckiego i o działalności konspiracyjnej i politycznej. Rekwizyty, zdjęcia słabe. W miarę dobrze wyszły kostiumy, fryzury i obsada aktorska.

ocenił(a) film na 8
malyfromhell

Moim zdaniem film świetnie oddaje realia szaro - burej rzeczywistości tamtych lat, wiem bo w tym uczestniczyłam a zdjęcia w dużej części kręcone są na Helu. Mieszkałam tam, wtedy miasto podzielone było na wojskowych i cywilów. Film klimaciarski, muzyka, fryzury itd z epoki jak najbardziej, nie pasują mi imiona Kazik, Janek, Staszek, moi kumple mieli na imiona Darek, Jarek, Marek, Grzegorz, Kazik to mój wujek. Brawo dla reżysera, dobrze ujął temat chociaż jest chyba za młody, żeby coś pamiętać z tamtych czasów.

Przypalowiec

wbrew pozorom za komuny wśród Polaków nie było kompletnego Ciemnogrodu w tych sprawach, a ludzie nie kochali się tylko po ciemku pod kołdrą ;) różne zachowania seksualne były znane już w starożytności, więc takie rzeczy jak "obrabianie parówy" przez "starszą babkę" nastolatkowi zdarzały się prawdopodobnie na terenie naszego pięknego kraju od setek lat. ale zgodzę się, że film ogółem i tak mało przekonywujący. liczyłem przede wszystkim na to co użytkownik malyfromhell.

ocenił(a) film na 8
Przypalowiec

ojej, kto Ci taką krzywdę zrobił?

Przypalowiec

widzę, że dużo wyniosłeś z tego filmu :)

ocenił(a) film na 9
Przypalowiec

'oh , powazny dylemat, no coz, w tamtych czasach takie rzeczy sie zdarzaly (w latach 80tych moj 15 letni kolega mial 'romans' z ponad 30 letnia sasiadka a ja sam stracilem dziewictwo na kolonii z opiekunka kolonijna - ile starsza byla tego nie pamietam ale znacznie),a co do ciebie to masz jeszcze szanse, no coz, w tamtych czasach nie udalo sie tobie zaliczyc starsza pania ale wszystko przed toba, tylko staraj sie szybciej bo sex z 80 latka to nekrofilia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones