PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 189
ocen
7,0 10 1 91189
6,3 24
oceny krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

wspaniały film

ocenił(a) film na 9

"Wszystko co kocham" widziałam już dobre kilkanaście razy, za każdym razem tak samo
mnie wzrusza i smuci , bo w postaciach widzę swoich rodziców.
Pomimo że było tak ciężko i źle chciałabym żyć jak oni, bo w dzisiejszych czasach, pogoni za
pieniędzmi, awansami itp nikt nie potrafi tak szczerze się cieszyć, żyć pełnią życia jak Janek
Kazik i reszta.
Cudowny obraz piękna młodości.
Plus muzyka, coś wspaniałego...

ocenił(a) film na 10
jaimetout

Dokładnie, piękny film.

ocenił(a) film na 9
jaimetout

Przyłączam się, piękny, mądry film. Oby takich więcej na polskiej scenie filmowej.

ocenił(a) film na 8
jusweg30

popieram, nie rozumiem jak mozna uwazac ten film za nudny. Mnie wciągnął i bardzo dobrze mi się ogladało..chętnie do niego kiedys jeszcze wróce

ocenił(a) film na 9
jaimetout

Zgadzam sie w 100%-piękny film. Co za odmiana po wszystkich komediowych papkach, których wszędzie pełno. Mam nadzieję, że w polskich kinach częściej będą gościć filmy na tym poziomie!!!

ocenił(a) film na 9
jaimetout

Pozostaje mi podpisać się tylko pod powyższymi zdaniami. Znakomity film. Znakomita muzyka, zarówno ta filmowa jak i punkowa. To miło, że zaglądam sobie tutaj świeżo po obejrzeniu tego obrazu i widzę ciąg pozytywnych wrażeń i wypowiedzi. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich przedmówców i gorąco polecam film tym, którzy poszukują kina pełnego wrażliwości , a jednocześnie niepozbawionego pozytywnej (mimo wszystko) energii. Z mojej strony symboliczne 9/10.

ocenił(a) film na 6
jaimetout

nie za bardzo sie zachwycacie? film jest dobry, ale wszystkiego w nim za mało, albo jest zbyt 'lajtowe'

ocenił(a) film na 8
szibi

szukalam podobnej wypowiedzi do Twojej, dokładnie "ZA MAŁO". Oceniam wysoko, ale wolalabym zeby był rozwinięty jeden wątek dość szeroko i aby na nim się skupić, brakowało mi na przykład więcej wydarzeń z życia "chłopaków", całej ich bandy, więcej brojenia, jakichś numerów itp... smętnie momentami było, ale widocznie taki byl zamysl reżysera :-) Ale tak jak inni chętnie wróce do tego filmu jeszcze nie raz.

ocenił(a) film na 6
Elinea

heh, no chlopcy troche zbyt grzeczni byli jak na punków ;) ale moze dlatego ze jeszcze mlodzi :)

ocenił(a) film na 6
szibi

pewnie rezyser sie bal zrobic bardziej kontrowersyjny film

ocenił(a) film na 8
szibi

no i wlasnie tego mi brakowało, tego zeby byli bardziej "niegrzeczni" - społecznie :-)

ocenił(a) film na 9
szibi

To nie byli zwykli punkowcy. Oni potrafili grać! :) Jak dla mnie z filmu wynika, że odpowiadała im jedynie formuła punkowej kontestacji, ale niekoniecznie globalne utożsamianie się z ideą "no future" i uprawianie takiego stylu życia. To byli inteligentni młodzi ludzie dla których założenie zespołu punkowego było jedynie formą wyrażenia pewnych emocji i przekazania w ten sposób własnego zdania na temat otaczającej ich rzeczywistości. Inny był rdzenny brytyjski punk, a czymś zupełnie innym był on w krajach byłego bloku wschodniego. Poza tym nie ma się co skupiać na zespole jaki tworzyli, ponieważ film dalece wykracza poza ten jeden z wielu elementów całej opowieści.

ocenił(a) film na 6
deeper_darkside

skoro potrafili grac, to to w ogole nie byli punkowcy ;) nie chodzi o samo skupianie sie zespole, ale uwazam, ze gdyby nie byli tacy grzeczni, film by byl po prostu lepszy. (wcale nie mowie ze jest zly;-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones