PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9078}

Wyścig szczurów

Rat Race
6,6 108 802
oceny
6,6 10 1 108802
5,2 17
ocen krytyków
Wyścig szczurów
powrót do forum filmu Wyścig szczurów

j.w tych którzy się ścigali, którzy byli najlepsi

ocenił(a) film na 8
RonRicco

Rodzinkę w hitlerowskim aucie ;D

Tarantinka19

chyba rodzinka w hitlerowskim aucie oraz bracia, zwłaszcza ten z kolczykiem w języku:D

ocenił(a) film na 9
ania__87

Ja najbardziej lubię Vere (Whoopi Goldberg) i jej córkę :)

ocenił(a) film na 10
Anna_

Ja najbardziej lubię tych dwóch braci

ocenił(a) film na 7
RonRicco

Rodzina od Hitlera wymiotła zdecydowanie, a akcja z przemówieniem i kombatantami wojennymi rozłożyła mnie na łopatki ! : )

ocenił(a) film na 9
TheMantis

Mnie też. Uśmiałem się przy tym filmie jak nigdy. Jeszcze nigdy nie widziałem tak śmiesznej komedii. Jeszcze kilka dni... Ba! Tygodni! Po obejrzeniu tego filmu wybuchałem śmiechem, kiedy przypomniałem sobie moment z tego filmu. Najbardziej śmieszne było to z tą krową i rodziną hitlera...

ocenił(a) film na 9
RonRicco

Wszyscy byli zdesperowani i bardzo śmieszni ;-D Ale najlepsza była Whoopi i jej córka. Jak wsiadają do tego autobusu z chorymi i mówią "Jechałyśmy samochodem rakietą" ;-D hahaha do tej pory się śmieje. I z tą akcją w wypożyczalni aut, jak trafiły na stażyste.
"Kupią panie ubezpieczenie?"
Vera - A ile ono kosztuje?
córka - Nie potrzebujemy ubezpieczenia ;-)
Bardzo dobra komedia!

ocenił(a) film na 7
wera20

Ja najbardziej lubię przemówienie "niezapowiedzianego gościa" oraz miny weteranów ;d

dykta

Nick z tą blondyną wymiatają ;) z Hitlerem też było dobre i z braćmi

użytkownik usunięty
RonRicco

dwóch braci

ocenił(a) film na 10
RonRicco

Biorąc pod uwagę cały film, zdecydowanie Enrico grany przez Atkinsona. :D A momentami rodzina w hitlerowskim aucie oraz facet z blondyną-pilotem. :D

ocenił(a) film na 10
RonRicco

Ogólnie cały serial ale Nick i Tracy, rodzinka z samochodu Hitlera albo bracia i ta laska wymiatają :D

ocenił(a) film na 8
RonRicco

Rodznika z hitlerowskiego auta ;) Oprócz wspomnianej sceny z przemówieniem, dobre było też kiedy ojciec oparzył się w środkowy palec i jechał z wystawionym fakiem, a obok gang motocyklowy. Ale tak naprawdę każda para coś smiesznego wniosła do filmu - naprawdę świetna komedia :)

ocenił(a) film na 7
RonRicco

ciężko powiedzieć, wszyscy byli świetni ;D Może postać grana przez Gooding'a Jr. i tych dwóch braci.

ocenił(a) film na 8
Otakushonen

rodzinkę w aucie hitlera

ocenił(a) film na 8
RonRicco

Wszyscy byli zajebiści :P

ocenił(a) film na 7
RonRicco

Bracia Cody i sędzia-jełop:p

ocenił(a) film na 9
RonRicco

rodzinka Pear ("faza swistaka" ;P ) i Vera z corka

ocenił(a) film na 10
loonatyk

Wątek z Rowanem Atkinsonem był świetny ;) zajebisty po prostu.

RonRicco

Mnie niezwykle rozbawiła scena, gdy ten cały milioner mówi, że na ziemię leci meteoryt wielkości Karoliny Pł i że oni są wybrani.. Po czym dodaje, że to żart xd Tak się na tym śmiałam... :D Ale każda scena ma w sobie coś śmiesznego. Np jak Rowan Atkinson wyjmuje to serce do przeszczepu, albo jak Whoopi Goldberg i jej filmowa córka wsiadają do tego odrzutowca..
Genialna komedia :D

ocenił(a) film na 7
RonRicco

bracia

kryslav

Bracia- Duane i Blaine Cody :DDD

RonRicco

Bracia xD.

ocenił(a) film na 10
Szafira

Nick i Tracy byli niezli to co lala robiła z helikopteremi ten jej oblęd i wsciekłośc było super usmiałem sie z tego oprócz tego rodzinka z grubasów w samohodzie hitlera

Szafira

Uśmiałam się na "No to gdzie jest to lotnisko?" xDD

ocenił(a) film na 8
RonRicco

Goldberg i Atkinson całkowicie wyrąbani w kosmos, genialni :)
Cudowna scena, kiedy Rowan opowiada o swojej rodzinie: ,,Jestem kompletnie... samotny".

Hitlerowska rodzinka świetna.

Bardzo rozśmieszył mnie moment, kiedy gość, wożący serce, spogląda na Atkinsona, i, rozumiejąc co się stało, z krzykiem zatrzymuje samochód :D

RonRicco

Jak najbardziej bracia Cody :D

ocenił(a) film na 10
RonRicco

Rowan Atkinson i rodzinka z hitlerowskiego auta. To oni byli najlepsi, a najlepsza scena to ta podczas zlotu weteranów z II wojny światowej. W ogóle cały film przezabawny, dziś takich klimatycznych komedii już się nie kręci.

ocenił(a) film na 8
bozo777

Tracy - pilot i Nick'a, a na drugim miejscu Duane'a i Blaine'a - braci :)

ocenił(a) film na 8
RonRicco

Vera i córka xD

RonRicco

Wszyscy byli super ale najbardziej Blaine, a jedna z ostatnich scen normalnie wzruszająca "mamusia patrzy na nas z góry..."

użytkownik usunięty
RonRicco

Enrico Pollini - genialny w kazdej sytuacji....zupelnie jak 'tradycyjny polski polityk tuz po wyborach'...;)

ocenił(a) film na 10
RonRicco

"Trzeba Było Kupić Wiewiórkę" :D
Świetny film :)

ocenił(a) film na 9
RonRicco

Bracia i Hitlerowska rodzinka :D

RonRicco

Jak dla mnie prawnik i pilotka wymiatają, tyle wam powiem. Przy scenie jak ona ścigała swojego chłopaka autentycznie popłakałem się ze śmiechu. Na drugim miejscu murzyński sędzia, na trzecim... No cóż, cała reszta ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones