PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662161}
4,6 639
ocen
4,6 10 1 639
Wybraniec
powrót do forum filmu Wybraniec

film strasznie rozczarowuje. po pierwsze dźwięk-masakra! po drugie pełno pourywanych wątków.
przeskakiwanie z tematu na temat, retrospekcje w dość dziwnych miejscach. aktorzy w rolach
drugo-, trzecioplanowych dobrani fatalnie. niektóre sceny bardzo mocno przerysowane- przykładowo
scena z policjantami przed domem (cała sala wybuchnęła śmiechem, a chyba nie taki był cel
twórców?). plus zabijanie dwóch pań na początku filmu też wyszło jakoś słabo. ani nie wiadomo,
dlaczego umarły (bo aż takie stare to jeszcze nie były), ani syn nie docieka.

całość bardzo dziwna, polecam, jeśli macie o półtorej godziny za dużo w dobie.

użytkownik usunięty
domkowelowe

a gdzie widziałeś ten film? też bym chciała, a nie wiem gdzie.

ocenił(a) film na 3

widziałaś* :) 33. Festiwal Filmowy Młodzi i Film, Koszalin 2014

użytkownik usunięty
domkowelowe

ups przepraszam Panią :)
a jest gdzies dostepny ten film?

ocenił(a) film na 3

nie ma sprawy :) chyba jeszcze nigdzie poza festiwalami

użytkownik usunięty
domkowelowe

dzięki : )

ocenił(a) film na 4
domkowelowe

Zgadzam się ze wszystkim. To film z cyklu "oglądam, bo bardzo chciałabym wyciągnąć z niego coś więcej, ale gdy pojawią się napisy czuję wkur*ienie". Chamskie cięcie scen, beznadziejne dialogi, oprawa muzyczna jak sieczka. Przy okazji, zastanawiam się, czy kiedyś powstał/powstanie jakiś polski film z dobrym nagłośnieniem, jestem zmęczona wsłuchiwaniem się w to co mówią bohaterowie, podczas, gdy inne dźwięki skrzybią po bębenkach.

JoA84

jest na zalukaj, niue cały film, tylko 40 minut, ale to dobrze, bo po obejrzeniu , weszłam na film web, przeczytałam pierwszą recenzję, i teraz cieszę się, że straciłam tylko tyle , a może aż czasu. Zgadzam sie z Opiniami: co to w ogóle za film, tez mnie wk.... jak piszesz:))) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
domkowelowe

Muzyka w filmie była całkiem niezła, a sceny w połączeniu z elektroniką i saksem wypadały wyśmienicie. Takie "ozdobniki" to jednak za mało by powiedzieć coś więcej dobrego o "Wybrańcu". Trochę mi on przypomina "Jestem Twój" Mariusza Grzegorzeka, równie pogmatwane kino.

ocenił(a) film na 3
natan_

Na jakim haju trzeba słuchać takiej pseudo muzyki żeby była wyśmienita?

ocenił(a) film na 4
Angel_ika08

Nie trzeba być na haju, wystarczy lubić taką muzykę.

ocenił(a) film na 4
Angel_ika08

Hm, nie wiem czy znasz serial "The Sopranos" ? W jednym odcinku jest tam taki kawałek "White Mustang II", jak nie znasz to polecam posłuchać bez dopalaczy, tam nie ma elektorniki, ciekawy jestem czy to tez uznasz za pseudo muzykę.

ocenił(a) film na 3
domkowelowe

Stanowczo się zgadzam. Zmarnowane 1,5 godz. z życia. I ta denerwująca muzyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones