PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1074}

Wygrane marzenia

Coyote Ugly
6,6 40 235
ocen
6,6 10 1 40235
5,5 6
ocen krytyków
Wygrane marzenia
powrót do forum filmu Wygrane marzenia

W sumie dość słaby i przewidywalny ten film ale mimo to nie było nudno w trakcie oglądania i nawet zabawny. Poziomem intelektualnym faktycznie będzie dla nastolatek, bo jest słodki i naiwny kiedyś lubiłam takie filmy ale już z tego wyrosłam :P Ogólnie film w którym wszyscy są w gruncie rzeczy dobrzy i wszystko dobrze się kończy. Gdyby takie historie miały miejsce w rzeczywistości na tak głupiutką dziewczynę czyhałoby mnóstwo niebezpieczeństw.

sandrusiek_vanillka

Ot, intelektualistka "zabłysła" na forum. I do tego, już "wyrosła"..., ciekawe dlaczego Twój staż na Film Web'ie jest jakiś taki... nie długi. I do tego oprócz avatara niczego więcej nie prezentujesz. Nie masz czym się pochwalić? Jak się wypisuje o sobie takie "przemyślenia", to może warto pokazać co się widziało, ogląda i jak ocenia. Inaczej to w/g mnie puste trolowanie.

exces

Właśnie dlatego zasłoniłam, bo zauważyłam taką tendencję, że jak dana osoba lub np. ja skomentuje jakiś film to inni zamiast o nim rozmawiać zaczynają dyskutować na temat ocen itp. A wolę się skupić na filmie niż na tego typu dyskusjach.

ocenił(a) film na 1
sandrusiek_vanillka

film jest prymitywny, 10 lat temu dałem 1/10 i dziś nie zmieniam oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones