PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1074}

Wygrane marzenia

Coyote Ugly
6,6 40 234
oceny
6,6 10 1 40234
5,5 6
ocen krytyków
Wygrane marzenia
powrót do forum filmu Wygrane marzenia

Zoe (Tyra Banks)- tylko jej rola podobała mi się wtym filmie bo była bardzo przebojowa zwłaszcza w tej restauracji na początku.No i jeszcze ta co się z wszystkimi chciała bic była spoko, a ogólnie film nudny i oklepany.

ocenił(a) film na 7
johanna09

a mi najbardziej podobała się właśnie Rachel (to ta co ze wszystkimi chciała się bić),była świetna ;-)

użytkownik usunięty
fenix

tak Rachel była naj naj :P

johanna09

Oklepanie to swoją drogą, jednak miło się rozczarowałam. Oczekiwałam filmu na którym że sie tak prostacko wyrażę ,,flakami będzie mnie drzeć"
Jednakże, nie stało się tak. Film przewidywalny-rzecz wiadoma- od początku do końca, ale oglądało mi się go nawet nieźle.Co by tu jeszcze powiedzieć żeby nie zełgać: sympatyczny film, ot tak akurat do obiadu ;)

ocenił(a) film na 4
Arbonne

oklepanie oklepaniem, ale już można było się postarać o film nieco inny niż wszystkie. Ile można kręcić filmów że ona, szara myszka z dalekiego świata lub zabitej dechami wioski chce się wyrwać, wyjedzie do duuużego miasta, spotyka niesamowitego kolesia, on ją wspiera psychicznie i fizycznie, ona ma problemy, nikt w nią nie wierzy, chwyta się pracy zmieniającej jej życie, w tym czasie pokłóci się z facetem, ale się zejdą bo to przecież miłość forever i - uwaga - sama nie wie jak ale się udało. Marzenie jakie chciała, facet jakiego chciała, historia jakiej chciała. Nie wiem ja wy, ale ja już niejeden taki film widziałem. Męcząca gra głównej aktorki, oj strasznie męcząca. Wiecznie nieszczęśliwa, niespecjalnie urodziwa, ale wszyscy ją lubią, kochają, wielbią.. No ale to Stany, widocznie u nich to normalne.

Dopiero tu się dowiedziałem jaki ten film ma tytuł po polsku - gdybym usłyszał o filmie "wygrane marzenia" nigdy bym go nie obejrzał. Już bym wolał (jak to robią Niemcy) zostawianie w większości oryginalnych tytułów lub już takie nazwanie które powie mi coś więcej niż to "coś". No ale film znośny, jak ktoś lubi to się spodoba. Ja więcej niż 6 nie dam.

ocenił(a) film na 6
einzigartig

No z tym, że ona w tym filmie jest "niespecjalnie urodziwa" to już trochę przesadziłeś ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones