Isle of Dogs

1 godz. 41 min.
7,8 40 166
ocen
7,8 10 40166
23 573
chce zobaczyć
6,9 26
ocen krytyków
{"rate":6.923077,"count":26}
{"type":"film","id":756278,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Isle+of+Dogs-2018-756278/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wyspa psów
 • MoniaToronto ocenił(a) ten film na: 8

  <pisząc w emocjach> Ten film nie jest kierowany do najmłodszych! Nie fundujcie swym pociechom takiego seansu! Przy moim wielkim uznaniu dla produkcji, pragnę zwrócić uwagę posiadaczy potomstwa, iż forma produkcji, którą jest animacja nie równa się przeznaczeniu jej dla widza poniżej 10 roku życia, ba 5-7latka. Zbulwersowana i jednocześnie zasmucona musiałam niańczyć zapłakaną dziecinę, którą mama pozostawiła SAMĄ na sali. UCZULAM, nie ze względu na mój zmarnowany seans bo obejrzę to sobie ponownie, ale dla dobra dzieciaków. Film jest świetny dla nastolatków i dorosłych - nie dla maluchów, a samodzielny seans w wykonaniu takiej dzieciny to skazanie małego człowieka na ogromny, PODKREŚLAM OGROMNY stres.

 • Fassassin ocenił(a) ten film na: 8

  MoniaToronto O, akurat szukałem niani.
  Chciałoby ci się 4 godzinki posiedzieć z 3-ką pociech?
  Bo z żoną wybieramy się do teatru :)

 • MoniaToronto ocenił(a) ten film na: 8

  Fassassin Zgłoś się do Pani Agi Dygant.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • Fassassin ocenił(a) ten film na: 8

  Fassassin Przepraszam, pomyliłem to forum z forum zoologicznym, bo zamierzamy sobie sprawić rodzinkąp ieska :D

 • MoniaToronto a jak pojdzie z rodzicami?

 • MoniaToronto ocenił(a) ten film na: 8

  Lenin Nie wiem co oferują kina w Twoim mieście, te w moim emitują "Wyspę.." bez dubbingu czy lektora. W mojej ocenie warstwa tekstowa filmu jest zbyt skomplikowana, a humor jednak mocno wisielczy i ironiczny, nie rozbawi dzieciaka.

 • Bokciu ocenił(a) ten film na: 8

  MoniaToronto Dokładnie tak jak mówisz. Mimo całej tej psiej otoczki i formy jaką jest animacja, film jest upolityczniony i mocno sarkastyczny, więc w przypadku dziecka po prostu niezrozumiały.

 • kamil12580 ocenił(a) ten film na: 10

  MoniaToronto Film jest grany tylko po angielsku, więc raczej problemu nie będzie.

 • MoniaToronto Byłem wczoraj w kinie i poza mną 3 osoby, w tym matka z córką we wczesnopodstawówkowym wieku, dało się słyszeć pytanie co to robią? podczas sceny.... operacji. Dziewczynka wychodziła w normalnym stanie, ale mimo wszystko film z eksterminacją i truciem to raczej nie dla dzieci.

 • 12gniewnychEw ocenił(a) ten film na: 9

  MoniaToronto Ha ha jakieś chociaż dziękuje od matki? oh lidzie to kretyni. Chodziaz jak pracowałam w kinie to pani chciała zabrać dzieci na sausage party i była oburzona że to animacja dla dorosłych ;D bo po co zagłebiać się o czym jest film ;))

 • 12gniewnychEw ocenił(a) ten film na: 9

  12gniewnychEw ludzie*

 • majabaran ocenił(a) ten film na: 9

  MoniaToronto Moi 9 i 6 latek ocenili kolejno 10/10 i 9/10. Wyszli z kina bez traumy i poszli dziś do szkoły. Więc bez przesady - film jak najbardziej dla dzieci ok, pod warunkiem że mama w pobliżu;)

 • cadbane2004 ocenił(a) ten film na: 10

  majabaran no to zakładam, ze mają dobry gust filmowy :)
  myślę, większość dzieci raczej nie dałaby takiej oceny temu filmowi.

 • MoniaToronto Potwierdzam - film nie jest dla dzieci. Siedziała za mną ośmiolatka i cały film bylo: czytaj mi mamo! Co oni powiedzieli? Zabili pieska? Miałaś mi czytać. O, zrobili mu posąg! Pieski biegną. Nie zdążyłam przeczytać... I wiele innych! Koszmar.

 • MoniaToronto "Dorośli" zabierają swoje pociechy na wszystko co się da. Ot, choćby na 3-godzinny seans Hobbita (OMG - dłuższy niż trudne do wysiedzenia "Krzyżaki"), który pomimo bycia lekturą uzupełniającą w szkole podstawowej, i że qrwa, ten tego, niby czarodzieje ze bajki, jeżyki, zajączki, elfy i dobroduszne niziołki bez ciżemek, filmem dla dzieci na pewno nie jest. Dzieciaki w wieku mocno "przedszkolnym" były wprost zachwycone mogąc szwendać się z nudów po sali kinowej oraz co pewien czas wymykać na siku, uświadamiając głośno wszystkich oglądających o zamiarze dokonania tej czynności.

 • makowiec1975 mój 6 letni syn obejrzał Hobbita i Władcę pierścieni i jeszcze mu było mało :)
  tyle, że nie na raz. raczej jeden film na 2 razy.

 • Moloson ocenił(a) ten film na: 8

  makowiec1975 Ja byłem w kinie na 2 i 3 Hobbicie jeszcze chodząc do podstawówki i obie części bardzo mi się podobały. A Hobbita jako lektura jest w starszych klasach podstawówki ( u mnie był w 6 klasie) a wtedy już nie jest się takim "dzieckiem".

 • szpieg_ola ocenił(a) ten film na: 9

  makowiec1975 Siostrzenica jako 8-latka obejrzała Hobbita i była zachwycona. Przedszkole to może rzeczywiście trochę za wcześnie jak na oglądanie takiego filmu w kinie, pewnie w większości przypadków lepiej poczekać na wersję DVD/zamieszczenie na platformie streamingowej i zarażać dzieciaki pasją w domowym zaciszu :) Tak czy owak, jeśli rodzic zna swoje dziecko, to wie, jaki film jest dla niego do wytrzymania.

 • Kamecha ocenił(a) ten film na: 8

  MoniaToronto wow, serio? A ja myślałem że wszystkie animacje som dla dzieci :V

 • szpieg_ola ocenił(a) ten film na: 9

  MoniaToronto No ja bym zasugerowała coś innego - obejrzeć film (a przynajmniej fragmenty) samemu i zdecydydować, czy to konkretne dziecko, które mamy w domu, jest na niego gotowe. Bo każde dziecko rozwija się w innym tempie, każde ma inną wrażliwość itd. Film jest miejscami ciężki i smutny, ale może być okazją do rozmowy z dziećmi na ważne tematy.

 • celebes ocenił(a) ten film na: 8

  MoniaToronto Jeśli ktoś nie wie, że animacje nie są tylko dla dzieci, to prawdopodobnie woli pieniądze zamiast na kino wydać na 0.7L, więc trochę płonny komunikat :(

 • Robson293 ocenił(a) ten film na: 5

  MoniaToronto FIlmy Wesa Andersona nigdy nie były przeznaczone dla dzieci. Animacja jest tylko formą którą stosuje chociaż i tak nie jest to tradycyjna animacja jaką znamy. Jego filmy mają zawsze głębsze znaczenie niż te przeznaczone dla dzieci. Problem w tym że jak ktoś nie zna jego twórczości to się moze złapać na tym że jest to animacja, tymbardziej że zazwyczaj bohaterami są zwierzęta.