Wyspa psów

Isle of Dogs

2018 1 godz. 41 min.
7,8 34 147
ocen
7,8 10 34147
23 802
chce zobaczyć
6,9 20
ocen krytyków
{"rate":6.9,"count":20}
{"type":"film","id":756278,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Isle+of+Dogs-2018-756278/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wyspa psów
  • mixererunio ocenił(a) ten film na: 10

Zabierze to masę uroku, a aktorzy podkładający głos to sama śmietanka

• mixererunio nie bój nic, u nas też pewnie będzie śmietanka - Adamczyk, Karolak i Szyc już czekają

mg1111 Nieeee! Tylko nie to

• Fassassin ocenił(a) ten film na: 8

mixererunio Trailer w kinie był z napisami, więc bez obaw

• Kniaz4815 ocenił(a) ten film na: 6

mixererunio Będą napisy :)

http://www.helios.pl/16,Olsztyn/BazaFilmow/Szczegoly/film/11...

Kniaz4815 Dzięki, strasznie pomogłeś :)

• imbryk102 ocenił(a) ten film na: 9

mixererunio Osobiście tylko w oryginale, ale moja obecnie 8-letnia córka z więlką przyjemnością oglądała Fantastic Mr Fox, a na napisy jeszcze za młoda... więc mam nadzieję, że będzie można obejrzeć i w takiej i w takiej wersji :)

• ahenathon ocenił(a) ten film na: 6

imbryk102 Gdy byłem taki młody oglądałem kreskówki po angielsku z satelity i teraz jest to mój drugi język więc raczej dla dzieci tylko w języku obcym.

• mixererunio Jak słusznie zauważył pewien mój znajomy: taki jest hejt na dubbing wasz. Wielka radość, że nie ma dubbingu, ale żaden mądry nie wziął pod uwagę faktu, że to przełoży się na całkowitą porażkę tego filmu w polskich kinach. Świetnie widać to po repertuarach – w większości miast „Wyspy psów” w ogóle nie wyświetlają, zamiast tego grając „Tam, gdzie mieszka Bóg”, „Piotrusia Królika” i inne pierdy :/. Na 35 kin Cinema City film wyświetlają w raptem 18 (z czego 5 w Warszawie), a na 32 Multikina w całych siedmiu.

• Mikez ocenił(a) ten film na: 7

Pottero Nawet jakby z dubbingiem wyświetlali go we wszystkich 35 kinach Cinema City i 32 Multikinach, dla mnie to tak, jakby go w ogóle w polskiej dystrybucji nie było. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu dać ludziom wybór, przygotowując dwie wersje do wyboru, ale polscy dystrybutorzy ostatnio coraz częściej robią takie numery jak przy "Marii Magdalenie" czy "Jumanji", że do kin wprowadzają jedynie wersję dubbingowaną. I to jest główny powód, dla którego ludzie się cieszą, że tego dubbingu nie ma wcale.

• Leszy2 ocenił(a) ten film na: 9

Pottero Masz oczywiście rację. Bardzo żałuję, że nie ma wersji zdubbingowanej. Amerykańskie głosy nie są w niczym lepsze od naszych polskich głosów, co wielokrotnie udowodniły inne animowane pozycje. A w tym filmie czytanie było wyjątkowo uciążliwe.

• Leszy2 Bez dubbingu i bez napisów najlepsze wrażenia, polecam serdecznie

SubZero_953 Dziękuję bardzo - nie skorzystam.

Leszy2 Mój komentarz oparłem na Niesamowitym panie Lisie, który w wersji oryginalnej był świetny, a w polskiej stracił masę uroku. Ale racja dzieci powinny mieć możliwość oglądania takich filmów nawet jak nie nadążają jeszcze z czytaniem napisów.

mixererunio Bardzo żałuję, że nie oglądałem zdubbingowanej wersji Pana Lisa, bo z napisami, dla mnie ten film był średni.

• M_COL ocenił(a) ten film na: 7

mixererunio W Canal+ film jest z lektorem.

• mixererunio Aktorzy dali głos:)