Film

Bad Girls

1994 1 godz. 39 min.
6,1 4 507
ocen
6,1 10 4507
1 017
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"11829","linkUrl":"/film/Wystrza%C5%82owe+dziewczyny-1994-11829","alt":"Wystrzałowe dziewczyny","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/18/29/11829/7426795.2.jpg"}
Cztery prostytutki uciekają do Oregonu, by rozpocząć nowe życie. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Gdy pracująca w saloonie prostytutka, Cody Zamora staje w obronie swej koleżanki, Anity, nagabywanej przez niezwykle agresywnego klienta i zabija go, oburzeni mieszkańcy miasteczka postanawiają dokonać samosądu. By uniknąć krwawej zemsty, Cody, Anita i ich dwie przyjaciółki, Eileen i Lilly wyjeżdżają do Teksasu. W ślad za nimi podążająGdy pracująca w saloonie prostytutka, Cody Zamora staje w obronie swej koleżanki, Anity, nagabywanej przez niezwykle agresywnego klienta i zabija go, oburzeni mieszkańcy miasteczka postanawiają dokonać samosądu. By uniknąć krwawej zemsty, Cody, Anita i ich dwie przyjaciółki, Eileen i Lilly wyjeżdżają do Teksasu. W ślad za nimi podążają dwaj detektywi. Mimo nieustannego pościgu kobiety wierzą, że mogą rozpocząć nowe życie. Przyjaciółki zamierzają zakupić dla siebie małe ranczo w Oregonie...

boxoffice
$15 240 435 w USA
studio
Twentieth Century Fox Film Corporation (przedstawia) / Ruddy Morgan Productions
data produkcji
1994
tytuł oryg.
Bad Girls
inne tytuły
Wystrzałowe dziewczyny Polska
Więcej...
Początkowo Tamra Davis miała wyreżyserować film. Jednakże producenci nie byli zadowoleni ze współpracy i na jej miejsce zatrudniono Jonathana Kaplana.
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Del Rio, Brackettville (Teksas, USA) oraz Sonorze i Jamestown (Kalifornia, USA). 
W scenie gdzie Anita jedzie uratować Eileen z więzienia, lina nie może być widoczna wokół krat przed sceną kiedy Anita wiąże line.

Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • film nieco zabawny, ze świetnymi pościgami i strzelaniną. cieszę się, że nie był to typowy western. A i urocza obsada wiele wniosła do filmu :)

  1
  • Ku mojemu zaskoczeniu podobal mnie sie. Nie lubie westernow, a Dziewczyny obejrzalam przez przypadek i na pewno nie zaluje. Moze to dlatego,ze wydaje mnie sie, ze jest raczej wspolczesny... Ciezko powiedziec. Moze nie jest porywajacy, ale milo go zobaczyc.

   1
   • jeden z niewielu dobrych filmów o dzikim zachodzie z głównymi rolami kobiecymi. Gatunek zdominowany przez twardych kowbojów okazał się łaskawy dla ostrych babek z długimi spluwami. Fajny i atrakcyjny team dziewczyn, które wzajemnie sobie pomagają i walczą o pieniądze, życie - i o godność. Nie ... więcej

    1
    • Mało ciekawy

     Artur_Szyga ocenił(a) film na 3

     Zbyt wielu w filmie bohaterów. Wątki miłosne opowiedziane są na siłę. Sceny walki nierealistyczne i ogólnie zbyt cukierkowe, a nie twarde jak to w westernach.

     • Uwielbiam westerny, ale przede wszystkim te starsze, klasyczne, a tu mamy western komediowy.Mimo wszystko warto go zobaczyć ze względu na urodziwe bohaterki.