PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173500}

Wyznania gejszy

Memoirs of a Geisha
7,6 188 913
ocen
7,6 10 1 188913
6,1 14
ocen krytyków
Wyznania gejszy
powrót do forum filmu Wyznania gejszy

Dla mnie jest to trochę dziwne nie wiem jak dla was, kiedy była małą dziewczynką spotkała Prezesa
załóżmy że miała 5-7 lat a prezes mniej więcej 25-27 lat to mogło by być nawet jego dziecko. A na
końcu jak się pocałowali no to 20-25 lat a on 40-45 lat dla mnie to jest dziwne, to że się jako mała
dziewczynka z nim spotkała, okey wiek nie ma znaczenia. Film 8/10 :) .

Hachiko_2

coooooooooooooo

ocenił(a) film na 8
Hachiko_2

nie zrozumiałem tego wywodu odnośnie wieku...

ocenił(a) film na 9
ModernSky

Jak można było tego nie zrozumieć...

nortall

a Ty zrozumiałaś

ocenił(a) film na 9
Hachiko_2

Po co zaczynasz dyskusje, a na końcu sam sobie odpowiadasz, wtf

nortall

cooooooooooooooooooooooo

ocenił(a) film na 8
nortall

Bo lubie.

ocenił(a) film na 8
Hachiko_2

Przede wszystkim nie można założyć, że ona miała 5-7 lat, ponieważ w filmie było wyraźnie powiedziane, że Chyio jest z roku koguta i ma 9 lat. Może to i "tylko" 2 lata, ale u ludzi dorosłych tego nie widać tak wyraźnie, jak u dzieci i młodych ludzi, którzy pirzez pierwsze 20 lat zmieniają sie nie do poznania.

ocenił(a) film na 8
kalinka96

okey ona była mała on dorosły ona była dorosła on stary.

ocenił(a) film na 10
Hachiko_2

owszem tak było, co z tego? Kultura Japonii jest inna niż nasza i takie rzeczy są jak najbardziej do przyjęcia. Poza tym to był nieco inny rodzaj miłości aniżeli ta którą przedstawia się w filmach zachodniej kultury.

ocenił(a) film na 8
starfire_2

Nic z tego, film bardzo mi się podobał.

Hachiko_2

No i jakie to ma znaczenie, ze był starszy? Nie znasz żadnych par, które różnią się wiekiem? Poza tym to Japonia, jak już starfire podkreślił. No i jak dla mnie Sayuri troszkę widziała w nim ojca, którego bardoz kochała i który odszedł bardzo wcześnie.

ocenił(a) film na 8
Szarobure

Nie, nie znam żadnych par i tak ma, nie interesuje się za bardzo Japonią zacznijmy od tego. Boże, ile jeszcze razy będziecie to tłumaczyć, nie jestem tępakiem żeby tego nie zrozumieć Japonia,Japonia,Japonia okey

Hachiko_2

Nikt nie twierdzi, ze jesteś tępakiem :). A ludzie róznie się dobierają :)

ocenił(a) film na 9
Szarobure

Najlepsza scena jak młodzi się kochali, a potem matka palcem sprawdziła czy puściła sok... i po ptokach wydało się xP

Adam_ZNZW

To nie ta scena :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones