PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173500}

Wyznania gejszy

Memoirs of a Geisha
7,6 188 551
ocen
7,6 10 1 188551
6,0 13
ocen krytyków
Wyznania gejszy
powrót do forum filmu Wyznania gejszy

Piękny film

ocenił(a) film na 9

Po prostu film piękny i wspaniały. Niesamowita muzyka, przepiękne kobiety, prawdziwe kobiety,
spotkać dzisiaj taką jak te gejsze to prawdziwa rzadkość. Prawdziwe brylanty pośród pustych
błyskotek. Oglądając całe te udekorowane stroje, w jaki sposób mówią, czysta przyjemność. Nie
spodziewałem się, że aż tak ten film mi się spodoba. Fabuła wcale nie nudna tak jak inni tu komentują,
są zwroty akcji, osobiście oglądałem jednym skokiem. Może i nie ukazuje dużo z samego życia gejsz,y
ale w końcu nie jest to film dokumentalny.

Naprawdę polecam

PrologPL

A ja obejrzalam i ogolnie tragedia, pada tam stwierdzenie "sprzedajecie talent nie cialo" a pierwszy raz na sprzedaz? To co to bylo? Zwykle zdziry i tyle a jedynym talentem bylo machanie wachlarzami i trzymanie mordy na klodke , idealna kobieta we wszystkim sie zgodzi i kapcie przyniesie a jak do tego obciagnie za elegancka spinke do wlosow to juz w ogole cud-miod-orzeszki. Teraz tez takie "brylanty" znajdziesz - wystawiaja swoje ciasteczka na zahranicznych portalach aukcyjnych...

ocenił(a) film na 9
PrologPL

Całkowicie się zgadzam :) Obejrzałam to z ogromnym zaciekawieniem. Dobrze czasami zobaczyć coś, co różni się od tych wszystkich oklepanych scenariuszy. Po prostu rewelacja! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones