PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
2007
5,7 38 tys. ocen
5,7 10 1 38231
3,7 6 krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

Słaby film 4/10

ocenił(a) film na 4

Mam kilka pytań dlaczego tak niebezpiecznej strefy jak ten sektor 16 gdzie zdarzył sie ten wypadek z rodziną pilnował jeden żołnierz...???

Kolejne pytanie dotyczy kibelka...jak ten profesorek sie tam zmieścił?I jak on sie tam dostał (wątpie zeby na pustyni była kanalizacja i zeby tamtędy)???

Ostatnie pytanie to jakim cudem dorosly facet(nie jaki Miki)zmieścił sie w tym malym otworze w skale??? Złośliwi powiedzą ,ze przeciez potwór go połamał itd ,to w takim razie pytam sie jakim cudem on znalazł sie potem caly w szybie (tzw bez nóg był ,ale góre miał nie tkniętą)???

ocenił(a) film na 5
ray_6

no lekko poharatany był, ale łapię;)
No właśnie to mnie też między innymi irytowało. I filmowe sposoby aby przestraszyć widza;)haha
spać mi się nie chciało, ale mieeejscami wiało nudą i przewidywalnością!!

ray_6

"Kolejne pytanie dotyczy kibelka...jak ten profesorek sie tam zmieścił?I jak on sie tam dostał (wątpie zeby na pustyni była kanalizacja i zeby tamtędy)???"
a czasem to nie mutanty go tam wrzucili? pociely lekko i wrzucily do gowna....wynikaloby tak z dialogu tej parki co go wycierala ;]

ocenił(a) film na 5
Pamato

Dokładnie ! to te mutanciki go tam wcisnęły ! aby umierał wolno i boleśnie :(