PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 700
ocen
5,7 10 1 37700
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

Superowy film.

ocenił(a) film na 8

Chociaż 1 i pozostałych części nie oglądałem to uważam że to jeden z lepszych horrorów 21 wieku.

kamil98760

to mało widziałeś takiego nonsensu i takich głupot a także multum braku realizmu przekroczyło wszelkie normy raczej pasowało by to do filmów klasy B z lekkimi efektami specjalnymi ;/

kamil98760

Skoro ten horror aż tak Cię zachwycił, to co powiesz na "Grave Encounters"? :) Całkiem inna fabuła, ale moim zdaniem to mógłby być jeden z tych horrorów, które zapamiętałbyś na dłużej. Polecam! :)

ocenił(a) film na 2
kamil98760

Tak jest - przednie widowisko, Feeria bezsensownych zachowań w liczbie dalece przekraczającej tę z części pierwszej i grupka pół głupich mutantów rozwalająca po kolei oddział uzbrojonych po zęby i przeszkolonych taktycznie żołnierzy. Dawno takiego ścierwa nie widziałem. Rozumiem, że horror musi się trzymać określonych kanonów, ludzie na siłę muszą się rozdzielać, włazić tam, gdzie normalny człowiek nawet by nie zajrzał i potykać się o wszystkie możliwe przeszkody, ale ta część, to jest po prostu zlewką z widzów. Uważasz, że to jeden z najlepszych horrorów XXI w. Możesz wytłumaczyć dlaczego?

ocenił(a) film na 8
Aldirien

Uważam tak ponieważ w dzisiejszym wieku takich horrorów z lat 70,80,90 20 wieku już nie będzie. Są nowsze technologie, które będą wykorzystywane w praktycznie każdym filmie. Zamiast kukieł są programy komputerowe. Zamiast przebierać się za zombie, to zrobią je komputerowo. Oczywiście napisałem że to jest jeden z najlepszych. Inne horrory które są według mnie najlepsze z tego wieku to np. Resident Evil (wszystkie części) lub REC (wszystkie części).

kamil98760

Wszystkie części RECa? Trzecia też? Serio?....

ocenił(a) film na 8
moucey

Trzecia też była spoko chociaż szkoda że nie było to nagrywane przez kogoś tak jak w 1 i 2.

kamil98760

Nie, nie była spoko. Chyba że jako parodia, zwłaszcza że będąc rzekomo prequelem - nie wyjaśnia nic.

ocenił(a) film na 8
moucey

Jak uważasz. Dla mnie REC3 był taki inny niż 1 i 2 i dlatego jest spoko, ale 4 częśc musi być z kamerą bo inaczej bedzie nudny.

użytkownik usunięty
Aldirien

Najlepsza była odcięta ręka z ketchupem z Lidla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones