PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 692
oceny
5,7 10 1 37692
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

I zwymiotowałam Masakra przegięcie mogli sobie darować tą scenkę ...

ocenił(a) film na 7
crazykate27

to nie był gwałt, bo w kolejnej do łóżka została przywiązana mając na sobie spodnie w dodatku zapięte pasem ;)

ocenił(a) film na 5
heavenkrk

Jak nie był gwałt!!!!!!!!!!!!, a co z miłość może :)

ocenił(a) film na 7
crazykate27

taki zmutowany psychol zerwałby jej spodnie, a nie ściągnął, a później ubrał - bo przecież cały czas była skuta :)

ocenił(a) film na 5
heavenkrk

Oj dobra nie ważne dla mnie to było straszne :( a lubię horrory

ocenił(a) film na 7
crazykate27

to chyba dobrze, o to przecież chodzi w horrorach :)

ocenił(a) film na 5
heavenkrk

No tak ale wymiotować nie lubię :) Nie ogólnie film oki gdyby nie ten wątek :)

ocenił(a) film na 7
crazykate27

Wymioty predzej wywolalo zatrucie,ktorego nie zauwazylas:P

ocenił(a) film na 5
heavenkrk

Nie nie kurcze , chyba że wiesz lepiej ode mnie :)

crazykate27

scena gwałtu była żałosna, nic nie wniosła do filmu, tylko lekkie obrzydzenie, mogli sobie darować tą scenę tak jak koleżanka mówi

crazykate27

scena gwałtu była żałosna, nic nie wniosła do filmu, tylko lekkie obrzydzenie, mogli sobie darować tą scenę tak jak koleżanka mówi

ocenił(a) film na 5
PrzygodyMerlina

Super że ktoś się zgadza ze mną :)

ocenił(a) film na 5
PrzygodyMerlina

Ten temat skłonił mnie do obejrzenia tego filmu: no i to nie był gwałt tylko jakieś kpiny. Chesz zgorszenia to zobacz Nieodwracalne. Moja koleżanka zwymiotowała oglądając Sadystę. Ja nie, ale powiedzmy że
obudził we mnie emocje.
Tradycyjne horrory nie robią na mnie wrażenia niestety.... wszystko sztuczne i udawane, akcja napięta jak baranie jaja, smutek....

ocenił(a) film na 5
heavenkrk

naga była całkowicie w jednej scenie.

crazykate27

najlepsze jest to, iż sztuczny gwałt potrafi doprowadzić ciebie do wymiotów, a są filmy, gdzie nie jest nic udawane, a dzieją się okrutniejsze rzeczy

ocenił(a) film na 3
crazykate27

juz gorzej scena gwaltu byla pokazana w cz.1

obejrzyj sobie te filmy:
-Pluje na twoj grob,
-Ostatni dom po lewej,
-Serbski film.

ocenił(a) film na 5
adas_tcz_filmweb

Raczej wydaje mi się ze w Dwójce , a resztę filmów które są wymienione już widziałąm !! :)

ocenił(a) film na 3
crazykate27

To jeszczr bym polecil Salo 120 dni sodomy

ocenił(a) film na 7
adas_tcz_filmweb

SERBSKI FILM to masz racje poszli po bandzie... Film szokujacy i zupelnie inny od calej reszty... Mozna nawet powiedziec ze scenariusz napisal jakis DEWIANT hehehehe

ocenił(a) film na 7
crazykate27

Jesli ta scena sprawila ze poczulas odruch wymiotny to znak ze jestes wrazliwa kobieta... Gorzej by bylo gdybys ogladala TAMTA SCENE i naszla by cie ochota na masturbacje lub sex hehehehe... To by bylo dopiero przegiecie ;-)

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

Chyba żadna kobieta .....NORMALNA kobieta nie lubi takich scen w filmie No pewnie zdarzają sie chore wyjątki :)

ocenił(a) film na 7
crazykate27

A tak pomijajac temat to masz bardzo ladna twarz na tym zdjeciu. Atrakcyjna kobieta

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

Dziękuję bardzo :)

ocenił(a) film na 7
crazykate27

Alez prosze Cie bardzo!BYLEM SZCZERY

punisher822_filmweb

Najważniejsze, że byłeś szczery w szczególności ze swoimi skłonnościami zboczonymi co do masturbacji przy takich scenach. Przykro mi to stwierdzić, ale łatwo rozpoznać i zauważyć, że właśnie świadomie lub nieświadomie opisales swoje upodobania.

ocenił(a) film na 7
madv

Malo sie znasz na ludziach wiec kiepski by z ciebie byl socjolog a o psychologu nawet nie wspomne... Bym musial byc chory na glowe aby masturbowac sie przy scenach makabrycznych. Ja nie z tego typu ludzi to po1 a po2 po co ja sie tlumacze zupelnie obcej osobie... Milego wieczorku

punisher822_filmweb

Jakoś nie zabrzmiała Twoja wypowiedź przekonywująco, ale szacunek za starania !

crazykate27

więc jestem chorym wyjątkiem, bo lubię oglądać przesadzoną przemoc w filmach? nie nazwałabym tego "chorym". Po prostu co kto lubi, wszystko dla ludzi.

ocenił(a) film na 7
crazykate27

Była konieczna bo on ją zapłodnił...

ocenił(a) film na 6
crazykate27

Ja nawet nie zauważyłem, że tam taka scena była, to taki, że takie rzeczy są

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones