PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743197}

Złe mamuśki

Bad Moms
6,5 79 646
ocen
6,5 10 1 79646
6,1 11
ocen krytyków
Złe mamuśki
powrót do forum filmu Złe mamuśki

Normalnie takie filmy wyłączam po kilku minutach, ale doszedłem do wniosku, że jako osoba, która uważa się za silna psychicznie dam rade obejrzeć całość. Świetne badanie naukowe. Czułem się źle przez cały film i ratowałem się pozytywnymi myślami. Zielona łąka, słonko, szum morza w oddali. Rozumiecie ten szajs. Udało mi się powstrzymać wymioty, ale po pewnym czasie poczułem, że puszczają mi zwieracze. Okazalo się, że do połowy filmu dostałem raka mózgu, który później dostał własnego raka I razem uciekli w krwawej biegunce przez odbyt, bo nie byli w stanie dokończyć tego filmu razem ze mną. Kiedy film się skończył czułem się gorzej niż po bad triple na grzybach I kwasie. Nawet z perspektywy czasu moja była, która podczas seksu oznajmiła mi, że jest w ciąży z kochankiem nie była tak niszcząca. Przez cały film czułem się upokorzony nie tylko jako mężczyzna, ale jako człowiek, u samych podstaw człowieczeństwa.

A z poważnej strony to film słaby, dowcipy wulgarne, niesmaczne, feminizm tryska z ekranu jak squirtujaca laska po przetrzepaniu zwojem tysiącdolarówek.
Film jest jednocześnie ostatecznym dowodem na nieistnienie boga, ponieważ ten powinien zesłać plagi na ludzkość juz podczas pisania scenariusza. Nie wiem, czy teraz "aktorom" mówi się - bawcie się po prostu dobrze, my to nagramy, a ludzie i tak za to zapłacą - AKCJA!

Chciałbym umrzeć. Nigdy nie czułem się tak upodlony jako człowiek.

ocenił(a) film na 1
Mayoris

''Chciałbym umrzeć. Nigdy nie czułem się tak upodlony jako człowiek''. Nie mogłabym tego lepiej ująć. Dodałabym jeszcze, że tym bardziej jako człowiek żyjący w społeczeństwie, którego członków tego typu humor najpodlejszego sortu może bawić... A jak widzę po doniesieniach tutaj, nie jest to sytuacja rzadka. Wstydzę się za tę część ludzkości.

ocenił(a) film na 2
Marvin_de_Laat

Zmieniłem ocenę na 2, bo obejrzałem Sausage Party i jednak tutaj chociaż grali aktorzy, poświęcili swój czas i mimo, że film był kiepski, to nadal to był film.

ocenił(a) film na 4
Marvin_de_Laat

Tutaj są głównie żarty o siusiakach i cipkach. Na szczęście nie zarejestrowałem żartów o odbytach, kupach i rzygach. A więc jak dla mnie przy niezłej grze aktorskiej całe 4/10, ale naciągane. A jak się spojrzy na forum to pojawia się urocze "brechtałam cały film". No cóż. Ch... d ..pa i kamieni kupa jak powiedział klasyk.

ocenił(a) film na 9
Marvin_de_Laat

Żarty, jak żarty, ale pomysł był rewelacyjny i film miał super przesłanie.

ocenił(a) film na 7
rockman_fw

Dokladnie TAK :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones