PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743197}

Złe mamuśki

Bad Moms
6,5 79 824
oceny
6,5 10 1 79824
5,9 13
ocen krytyków
Złe mamuśki
powrót do forum filmu Złe mamuśki

Super, oryginalna komedia, polecam wszystkim...każdy znajdzie tu coś co go rozbawi, od czarnego humoru po może się wydawać banalne sceny

ocenił(a) film na 2
Lady_Dab

Nope, film byl jak dla mnie totalnym dnem, wiec obalam ze kazdy znajdzie cos co go rozbawi. Uwielbiam kazdy rodzaj humoru, ale to, ze ktos powie "Sralis Mazgalis" jakos mnie nie smieszy. Jak to, ze ochroniarz wbiega w kocie zarcie czy cos takiego. Jedynym powodem, dla ktorego dalem mu 3 a nie nic nizej jest Kristen Bell, na ktora sie po prostu przyjemnie patrzylo.

ocenił(a) film na 5
Paraolimpic

Tutaj bardzo mocno spierdzielił tłumacz, polskie napisy były żenujące.

Paraolimpic

Duzo zalezy od atmosfery w kinie. Ja bylam na pelnej sali i jak sie wszyscy smieja to jakos komedie same w sobie wydaja sie lepsze niz sa w rzeczywistosci :) ale sralis mazgalis? haha serio cos takiego tam bylo? :D po niemiecku bylo spoko tlumaczenie, albo przynajmniej ja nie zauwazylam ze cos dziwnie brzmi :D

ocenił(a) film na 7
Lady_Dab

Ani nie był dnem ani nie był super komedią. Dobra komedia na rozluźnienie.

ocenił(a) film na 7
Lady_Dab

Komedia i dla tatuskow :). Tylko bez dyskryminacji ;)

ocenił(a) film na 1
Lady_Dab

nie może się wydawać. sceny były banalne. do bólu... wyszłam z kina zażenowana. No ale - de gustibus non est disputandum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones