PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743197}

Złe mamuśki

Bad Moms
6,5 79 824
oceny
6,5 10 1 79824
5,9 13
ocen krytyków
Złe mamuśki
powrót do forum filmu Złe mamuśki

Komedia

ocenił(a) film na 9

Moim zdaniem komedia ta jest bardzo zabawna. Już dawno takiej nie oglądałem. Naprawdę polecam.

ocenił(a) film na 9
Martino772

dokładnie byłem na tym w kinie cała sala cały czas prawie się śmiała. Widzę komentujących że to kolejna pusta komedia itd. no mogę zgodzić się że są tam sceny z głupich komedii ale nie jest ich dużo albo mi nie rzucały się tak w twarz jak na innych komediach (a tych "głupich" obejrzałem bardzo dużo) całość z wymieszanym rodzajem żartu wypadała bardzo dobrze i film w moim odczuciu wydawał się komedią inną niż kręcą cały czas. W zasypie tego co wypuszczano rok temu ten film wydawał się być znacznie lepszy i miałem wrażenie po wyjściu z kina "dawno takiej komedii nie widziałem" i " na ten film do kina mógłbym iść drugi raz", a jest niewiele produkcji na które bym poszedł 2 raz. Dodatkowo niech wszyscy marudnicy i niezadowoleńcy sobie obejrzą film do końca są sceny po napisach i to bardzo dobre co też było dla mnie nowe takie zakończenie i tutaj +1 za to zaskoczenie.

ocenił(a) film na 8
Martino772

Dobrze, że są takie komentarze. Mi też się bardzo podobała ta komedia i dawno żadna nie wzbudziła we mnie tyle śmiechu. Bardzo fajna. Myślę że śmiało można ją polecać. Nie spodziewałem się tylu negatywnych komentarzy. Moja ocena 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones