PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203}

Zabójcza broń 4

Lethal Weapon 4
7,4 66 858
ocen
7,4 10 1 66858
7,0 8
ocen krytyków
Zabójcza broń 4
powrót do forum filmu Zabójcza broń 4

Leo Getz

ocenił(a) film na 10

to zdecydowanie najśmieszniejsza postać z całej serii. W czwórce nizły był też Butters.
Jak znacie jakieś smieszne teksty Leo to podawajcie

qwanell

mi się najbardziej podobała scena gdy butters zdenerwował się na komórkę mówił że robią coraz mniejsze i miał rację

ocenił(a) film na 9
mazda6261

Najlepsze było: szczury lądowe, wszyscy do pomp, sram na pompy!

qwanell

A mi się bardzo podobała scena u dentysty i jak Martin powiedział że powinni wynająć leo do śledzenia do wujaszka bennego a Roger mówi że wujaszek jeszcze zabije biedaka Riggs mówi że oto chodzi albo smazony ryz ale wujaszek benny jest super

dahaka30

a mi się najbardziej podobało, kiedy Leo się wkurzał i mówił coś w stylu "Rąbią cię w dupę jak chcą" xD W każdej części padał ten tekst :)

chieminsky

Usmiałem się do łez jak razem z Butersem przynawali sobie racje na komisariacie o telefonach komorkowych. Bardzo dobra postac Leo Getza.

qwanell

W czwartej części beznadziejnie zagrał o czym świadczy złota malina (nominacja).

ocenił(a) film na 8
Corleone_94

Zagrał dokładnie tak samo jak w dwóch poprzednich...

Loszo

http://www.filmweb.pl/f203/Zab%C3%B3jcza+bro%C5%84+4,1998/nagrody Joe Pesci - najgordzy aktor drugoplanowy (nominacja)

Corleone_94

najgorszy*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones