PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603315}

Zabójczy Joe

Killer Joe
6,2 10 231
ocen
6,2 10 1 10231
7,4 12
ocen krytyków
Zabójczy Joe
powrót do forum filmu Zabójczy Joe

po za tym koczy się dziwnie nie wiadomo jak podejść do zakończenia ? zepsuli a mogło być bardzo dobrze no i ten przykład rodziny patologiczne masakra.

Ricky79

ahaha, jak to oglądałem to nie wierzyłem co ja oglądam :D SSSIJ GO , DOBRA W TYM JESTEŚ :D

Ricky79

Wcale nie zepsuli, to film dla dorosłych ludzi, którym nie trzeba wszystkiego pokazywać kawa na ławę. Film się tak kończy i bardzo dobrze. reżyser nie patyczkował się i pokazał nam czystą patologię.

Ricky79

Reżyser nie przebierał w środkach by pokazać taki ostry jak żyleta obraz patologii. Film mocno porypany, dla mnie ciężki w ocenie, a końcówka... tego nikt się chyba nie spodziewał :P.

ocenił(a) film na 7
Ricky79

moim zdaniem końcówka nie jest zepsuta, ot tradycyjna patologiczna rodzina a tytułowy Joe to rasowy psychopata, kazał jej ssać tego kurczaka by ich sterroryzować co jak widać po końcówce mu się udało bo całą rodzinką ubijali Chrisa, nawet przez myśl im nie przeszło że można ubić "Pana Psychola"

ocenił(a) film na 8
Ricky79

Końcówka to żadne ssanie, tylko kolacja z modlitwą i oświadczynami itd i to jest rzeźnia większa niż jakieś tam ssanko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones