PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548115}

Zabójczy miesiąc miodowy

Deadly Honeymoon
4,8 2 092
oceny
4,8 10 1 2092
Zabójczy miesiąc miodowy
powrót do forum filmu Zabójczy miesiąc miodowy

FILM

ocenił(a) film na 7

film jest dobry nawet momentami robi sie ciekawy ale zakończenie według mnie jest do bani

ocenił(a) film na 5
krzysiek280

Jest do bani.. A mógł być całkiem fajny film. Szkoda, że tak go spaprali.

ocenił(a) film na 7
nikonamka11

A jak się skończyło??
Wg mnie film dobry.

ocenił(a) film na 5
ulcia_13

Og trudno powiedzieć. Jednak na końcu ta laska budzi się w nocy i bierze tabletki, potem się kładzie. Jak nie zobaczyłaś do końca to jak film mógł być dla cb dobry? Właściwie to do połowy film bardzo mi się podobał, ale totalnie rozwalili koniec. Zresztą film był za mało szczegółowy pod względem kryminału.

ocenił(a) film na 3
nikonamka11

Gdy kelner wszedł do pokoju,zainrygowany uchylonymi drzwiami kamera panoramując pokój pokazała nogi leżącej obok łóżka kobiety.Nikt tego nie zauważył i nie było w filmie o tym mowy.To niedoróbka.

ocenił(a) film na 6
krzysiek280

Ja miałam nadzieję na kompletnie inne zakończenie ;/

ocenił(a) film na 2
Nesca18

Moim zdaniem był totalnie beznadziejny, tak słaby, że aż przykro, że ktoś coś takiego nakręcił. Ale dam 2, bo ta agentka FBI była tam jedyną osobą, która zaprezentowała jakąś grę aktorską.

ocenił(a) film na 6
krzysiek280

Dokładnie tak! Powinno się skończyć inaczej. Przecież ta agentka rozwikłała całą sprawę, a ta Lindsey nawet nie stanęła pod koniec przed sądem, nie została ukarana, nic!

ocenił(a) film na 8
madziulkaaa

trudno było by jej coś udowodnić, fakt trevor wpadł do wody i to taak jakby domysły tej agentki ale ona zgadała ale koniec zły ja bym to tak zrobiła że na konferencji prasowej ta lisandy się przyznala dlaczego to zrobiła i pokazała to nagranie światu

ocenił(a) film na 6
Madziusia525

ciekawy pomysł :)

ocenił(a) film na 4
krzysiek280

też tak myślę, jakby nie mieli już kasy żeby końcówkę nakręcić i zrobili byle co

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones