PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10468}
7,1 12 910
ocen
7,1 10 1 12910
7,2 10
ocen krytyków
Zagadka nieśmiertelności
powrót do forum filmu Zagadka nieśmiertelności

Film wszechczasów?

ocenił(a) film na 10

Na dzień dzisiejszy to najlepszy film, jaki widziałem przez moje krótkie życie. Jest jak narkotyk - raz na jakiś czas muszę go obejrzeć. To kryształowe arcydzieło, które ogląda się z zapartym tchem. Nie potrafię wskazać słabych punktów. Zadziwiające jest, że obraz jest stosunkowo MAŁO ZNANY w Polsce, choć pare miesięcy temu byłem na projekcji w Iluzjonie (na sali nie więcej niż 10 osób..). Polecam ze wszystkich sił. Scena finałowa fenomenalna, Deneuve (choć jej nie lubię) - świetna, Bowie - kapitalny, zakończenie z Sarandon jako następczynią Deneuve - trafne. Wyjątkowe dźwięki, wyjątkowa muzyka. Obraz nie z tej ziemii.

użytkownik usunięty
Daniel84

Błagam, jeśli ktoś wie, proszę podać, jakie utwory są na ścieżce dźwiękowej tego filmu? MUSZĘ to wiedzieć. Pomóżcie!

ocenił(a) film na 10

Nie znam wszystkich utworów, ale najbardziej wstrząsnął mną utwór Leo Delibes'a z opery Lakme (fragment Śpiew dwóch Kwiatów).

utwor otwierajacy film to niesmiertelne Bela Lugosi's Dead - Bauhausu

ocenił(a) film na 9

1. Trio In E Flat, Op. 100 (Excerpt) Listen Listen Listen
2. Beach House - Stefany Spruill Listen Listen Listen
3. Suite #1 For Cello In G, Preludium (Excerpt, First Movement) Listen Listen Listen
4. Waiting Room/Flashbacks Listen Listen Listen
5. Sarah's Panic Listen Listen Listen
6. The Arisen Listen Listen
7. Partita #3 In E, Gavotte En Rondeau (Excerpt) Listen Listen
8. Lakme Listen Listen
9. Sarah's Transformation Listen Listen
10. The Final Death Listen Listen
11. Trio In E, Op. 100

użytkownik usunięty
Daniel84

zgadzam sie, to rewelacyjny film, ze swietna gra nie tylko Deneuve ale i Sarandon. Uwielbiam ten film.

ocenił(a) film na 10
Daniel84

Film dla mnie wyjątkowy, a to wszystko za sprawą nie powtarzalnego klimatu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones